Taraftardan Başkan Kılıç’a teşekkürname

Süper Küme’e pekişmek için iddialı grup kuran Spor Pupa 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’un bağırsak sahada oynadığı maçları intikal etmek isteyen Bafralı taraftarlar ulaşım noktasında kendilerine bindi veren Bafra Belediye Reisi Hamit Kılıç’a teşekkür ettiler.

Samsunspor’un değme zamankinden daha çok desteğe gerekseme duyduğu tıpkısı sezonda tribünlerdeki yerlerini alarak karşılaşma süresince bahis konusu desteği ifşa etmek istediklerini tabir fail Bafralı Samsunspor taraftarları, “Alelhusus öz evimizde oynanan maçlarda bizlere dil tahsis ederek yanımızda olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Samsunspor’un kül paydaşları ile Samsun üzere haddinden fazla oylumlu bir zait bati olduğunu tamlayan Bafra Şehremini Hamit Tığ, “Samsunsporumuzun hemen toprak merkezinde değil, kamu ilçelerimizde ateşin ve armaya âşık bir lehtar kitlesi var. Bafra’mızda bu kitlenin bir parçası. Takımıza serencam odaklı olmadan serencam maçın akıbet düdüğüne büyüklüğünde tekmil anlamıyla destek olmamız müstelzim benzeri sezonun içerisindeyiz.. Seçme gelişmeyi iyice izlem ettiğimiz takımımızın çöz sahada oynadığı maçlarda tribündeki yerlerini almak isteyen taraftarlarımıza imkanlarımız kadar bu desteği sağlamaya çalışıyoruz. Samsunsporumuzun heyecanlı taraftarından aldığı enerjiyle ile bu zaman böylecene Spor Kıç 1.yığın’deki misafirliğine serencam vererek soy yeri olan Süper loda hedefine ulaşacağına kalpten inanıyorum” şeklinde konuştu. – SAMSUN

Share: