Son zaman bilgi: Çorbacıda ölümle biten bıçaklı kavganın 2 zanlısı tutuklandı

Çorbacıda ölümle biten bıçaklı kavganın 2 zanlısı tutuklandı

ZONGULDAK – Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde tün geç saatlerde iki ekip arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Meram Kararmış’ı bıçaklayan özlük ve birlikte kâin birey tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye bakarak olay, ilçeye kapalı Ahatlı köyünde meydana geldi. İddiaya bakarak, Maksat Kararmış ve Mehabetli S. çorbacıda oturdukları esnada yan masada oturan Serkan Köse ve Emre Çiçek ile tartışmaya başladı. İki grup ortada sâdır kavgada aldığı bıçak darbeleriyle okkalı yaralanan Garaz Kararmış, yere yığıldı. İhbar üzerine olay namına 112 Müstacel Servis ve açıkgöz geldi. Korkulu yaralanan Hedef Kararmış, ambulansla Çaycuma Oran Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan mecmu müdahalelere karşın dinç herif kurtarılamadı.

Kaçan 2 şahsiyet uyanık ekipleri marifetiyle yakalanarak gözaltına makbuz. Öğleden sonra Çaycuma Adliyesine çıkarılan Serkan Köse ve Emre Çiçek tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlı Serkan Köse ifadesinde suçlamaları akseptans etti. Emre Çiçek görüngü esnasında boğuşmaların yaşandığını ve Uğur Kararmış’ın bıçaklandığını görmediğini söyledi. Çorbacıya mevrut Meram Kararmış’ın ısmarlama verdiği paketin acele hazırlanmasını istediğini, bu sırada bile olayın şüphelileri ile aralarında ağız dalaşı çıktığı ve Serkan Köse’nin bıçağı Garaz Kararmış’a sapladığı öne sürüldü.

Share: