Erkek arkadaşı tarafından dövülerek hastanelik edilen Rahime, 4 gündür çetin bakımda uğraş veriyor

Silifke ilçesi İncekum Sahili’nde 26 Eylül’de tarihinde meydana mevrut olayda Rahime Edis, erkek arkadaşı Hasan Sevinçer ve Mustafa Göker, sahilde gelişigüzel kânunuevvel geçirdi. Akşam Ezanı saatlerinde Sevinçer ile Edis arasında kıskançlık yüzünden tartışma artık.

DEMİR KRİKOYLA DÖVÜP EVİNİN KAPISINA BIRAKTI

Tartışma sırasında Hasan Sevinçer, Rahime Edis’e araçtaki çıpa krikoyla vurup yumrukladı, yanı sıra getirdiği bıçakla de zarar verdi. Hasan Sevinçer, arkadaşı Mustafa Göker ile gelişigüzel Rahime Edis’i araca bindirerek evine bıraktı. Kızını kanlar içinde gören Rahime Edis’in annesi, polis ve esenlik ekiplerine fen verdi. Edis, gelen ambulansla Erdemli Celal Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 gündür sakil bakımda tedavisi süren Rahime Edis’in dirimsel tehlikesi devam ederken, şüpheliler Hasan Sevinçer ve Mustafa Göker gözaltına alındı.

”CEZASIZ KALMASIN”

Emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adliyeye gönderme edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları dideban mahkemece tutuklandı. Rahime Edis’in kız arkadaşı Fadime Ü., şüphelilerin cezalandırılmamış kalmaması gerektiğini söyleyerek, “Rahime benim yakın arkadaşım. Hakeza bir şekilde dövülmesi çokça kırıcı. Komaya getirene kadar dövülmesi bizleri haddinden fazla üzdü. Arkadaşım yoğun bakımda. Bunu yapanlar cezalandırılmamış kalmasın” dedi.Share: