Lastiği patlayan sebze ve ürün hamile kamyon kanala uçtu: 1 çorlu

655 karayolu üstünde tempo halindeyken lastiği patlayan göveri ve kâr aylı kamyon kanala uçtu. Çevirici sürücüsü kısaca 1 saat süren icraat neticesinde sıkıştığı bölgeden kurtarılırken, kanala saçılan göveri ve meyveleri vatandaşlar topladı.

Kaymakamlık Düzce- Zonguldak D-655 Karayolu üstünde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, Düzce’den Zonguldak istikametine davranış halinde olan sebze ve semere hamile Hasan G. idaresindeki 67 UC 961 plakalı kamyonun Dadalı mevkiinde lastiği patladı. Lastiği patladıktan sonra sürücüsünün kontrolünden çıkan ve el kenarındaki ruh direğine çarpan kamyon, kanala uçtu. Kamyonun kasasında bulunan göveri ve meyveler üstelik kanala saçılırken, kazayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye afiyet, uyanık ve itfaiye ekipleri atıf edildi.

Olay hesabına vasıl Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin tahminî 1 saatlik çalışması sonrasında sürücü Hasan G. bulunduğu yerden çıkarılarak keyif ekiplerine konfirmasyon edildi. Kaymakamlık sebebi ile yola saçılan göveri ve meyveler bölgede mevcut vatandaşlar marifetiyle toplanırken, bitirmiş ekipleri kaza ile ait tetkik başlattı. – DÜZCE

Share: