CHP milletvekilleri Havza’da sivil sosyete örgütlerini görüşme etti

CHP milletvekilleri, Kesim’dahi sivil cemiyet örgütlerine ziyarette bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Nazır Cihangir İslam, Tokat Milletvekili Bayrı Durmaz, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ve Samsun Milletvekili Kemal Efe, Mıntıka’dahi esnaf odaları ve sivil topluluk örgütlerini müzakere etti.

Havza Tecim ve Endüstri Odasını (TSO) mülakat ederek Divan Başkanı Mustafa Başaran ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yakup Akekin ile mülaki CHP heyetine Bölge Birleştirme Endüstri Bölgesi üzerine hikmet verildi.

Mebus Durmaz, CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun Samsun programının 31 Ağustos Çarşamba günü Nahiye Atatürk Evi ziyaretiyle başlayacağını belirterek, “Elan sonradan Vezirköprü ilçesinde sivil topluluk örgütlerinin başkanları ve muhtarlarla buluşacak. Nahiye, Cumhuriyet tarihi ve Milli Savaşım üzere önemli tıpkısı düzlük. Sayın Umumi Başkanımız dahi bunu önemsiyor.” dedi.

Milletvekilleri, henüz bilahare Nahiye Madeni İşler Esnaf Odası, Nahiye Kahveciler Esnaf Odası, Toprak Bakkal, Bayii ve Manavlar Esnaf Odası, Havza Muhtarları Derneği, Havza Esnaf ve Sanatkar Güven ve Kefalet Kooperatifi, Mıntıka Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile domestik gazeteyi ülfet ederek, Kılıçdaroğlu’nun programına çağırma etti.

Share: