Başkan Yaşar alım satım esnafını müzakere etti

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Vabeste Pazar yerini musahabe etti. Pazarcı esnafına görklü amal dileyen ve esnafın taleplerini dinleyen Yaşar, pazar alışverişi işleyen vatandaşlarla arkadaşça yazar bire bir yandan bile aksata yaptı.

Basit esnafın ülkenin lokomotifi olduğunu vurgulayan Komutan Yaşar, “Ülkede en nazik istihdamı epey esnaf oluşturuyor. Adi esnafımıza sahip geçmek bizlerin asli görevidir. Uray bir hizmet kurumudur. sık sık halkımızı ve siz esnafımızı musahabe edip, dertlerini dinleyip; simultane hal üretiyoruz. Yenimahalle halkı değme şeyin genişlik iyisini hak ediyor. İlçemizde yürüttüğümüz çalışmalarımızı halkımızın rüçhan ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Vatandaşlarımızla halk ele verip, bu şehri güzelleştiriyor, sorunlarını çözüyoruz. Zaman birlikte bu tasavvur doğrultusunda pazarcı esnafımızın arasındayız. Vatandaşlarımızla ve siz esnafımızla alay malay umum ele vererek bilcümle eksiklikleri gidereceğiz” dedi.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlar da kendilerini sıkça müzakere eden ve kendilerinin isteklerini dinleyen Yaşar’a bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. – ANKARA

Share: