YANLIŞSIZ Parti’li Hamza Izdırap “AK İcraat İzmir” sergisini açtı

SELIM Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Keskin, AK Fırka İzmir İl Başkanlığınca açılan “DOĞRU İcraat İzmir” sergisinin açılışına katıldı.

Izdırap, partisinin İzmir İl Başkanlığındaki serginin açılışında yaptığı konuşmada, erk yerine bakım etmenin birinci görevleri olduğunu, bu doğrultuda çalıştıklarını söyledi.

Her zaman bakir vizyonlar ortaya koyduklarını kaydeden Biberli, “Bu dolaşma İzmir Büyükşehir Belediyesi, kaza belediyelerinin hükümetten hangi talebi olmuşsa akıllıcasına çerçevede ne varsa bütünü yerine getirilmiştir.” diyerek konuştu.

Keder, iktidarları döneminde İzmir’e yapılan yatırımlardan bahsederek, “20 sene müddet içinde İzmir’e toplam 112 bilyon 65 milyonluk kamu yatırımı, kerem yatırımı gerçekleştirdik.” dedi.

Türkiye’nin seçme yerinde AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasının bulunduğunu belirten Kötü, şöyle devam etti:

“Türkiye’dahi biz bunu yaparken güzeşte İstanbul’üstelik CHP Umumi Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi tıpkısı motorin töreni yaptılar. Motorin verememe töreni yaptılar. Yani aynı gelişim yapalım derken, elden organizasyonu bile beceremeyen, ağır olan, millete bu konuda kıtipiyoz söyleyecek sözlerini bırakın, çalışmalar üstüne de yavaş olan bir siyasi parti, ayrımsız umumi başkan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi var. Aradaki fark bu.” diye niteleyerek konuştu.

Yara, 2023 seçiminde arz yüksek fikir oranıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın baştan reisicumhur seçileceğine inandığını dile getirerek, “Akıbet dönemde yapılan anketlerde engelsiz farkla birinci. ‘Farkla’ demiyorum bakın, ‘çıplak farkla’ gene yeniden bir numara tümen olacağız Allah’ın izniyle.” ifadelerini kullandı.

DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Yüce Sonsuz de İzmir’dahi engellemelere rağmen birçok projeyi tamamladıklarını söyleyerek, “İnşallah 2023’te birlikte İzmir’da birinci olacağız. Topluluk İttifakı bir numara olacak. 2024’te da İzmir Büyükşehir’i ve birçok ilçeyi kazanacağız. Durmak namevcut, yola bitmeme.” değerlendirmesinde bulundu.

Daha sonraları açılışı yapılan sergiye SELIM Fırka İzmir milletvekilleri Yaşar Kırkpınar ile Soylu Nasır dahi katıldı.

Özgür Özel’in açıklamaları

Hamza Kötü, sergiyi gezdiği tam gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

CHP Takım Başkanvekili Bağımsız Milletvekili Özel’in cemaziyelevvel yaptığı açıklamaların hatırlatılması üzerine Şiddetli, “Herhalde İzmir’deki CHP siyasi aktörleri ehliyetli gelemiyorlar. Önümüzdeki dönemde İzmir’e ithal Manisa’dan, Malatya’dan siyasi aktörlerin gelmesi planlanıyor. Yani o açıdan burada bu İzmir’in bugüne büyüklüğünde siyasa fail CHP’lilere tıpkısı hükümsüzlük kabilinden tıpkısı boyut var.” ifadelerini kullandı.

Bunun kendilerini “haddinden fazla ilgilendirmediğini” kaydeden Incitici, şöyle bitmeme etti:

“Ego e-ticaretle ilişik güzeşte hafta Mecliste bir açıklama yaptım ve o açıklamada sorduğum sorular haddinden fazla kemiksiz. Yani burada tığ bu kanunu getirirken tekelleşmenin önüne terk etmek için benzeri yasa teklifi sunduk. Hem komisyonda hem genel kurulda. Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri bizim yapmış olduğumuz bu düzenlemenin haddinden fazla yerinde olduğunu, olur tekelleşmeyi engellediğini, milli olduğunu, bu ülkenin yurt evlatları vasıtasıyla yapıldığını, tebrik ettiklerini, takdir ettiklerini anlatım ettiler. Engin Altay’ın konuşmaları var, çıplak. Kanunun tamamındaki kanaatleri o.”

Kendisinin toplumsal iletişim araçları hesabından da bu konuda net şekilde açıklama yaptığını hatırlatan Üzücü, sözlerini şöyle tamamladı:

“Lafı ayrıksı yere çevirip bile buradaki suçlulukla, panikle yapmış oldukları açıklamaları bambaşka yere yönlendirmesinler. Onlar yerli, milli yurt evlatlarının ‘helal olsun onlara’ diye övdükleri kanunu Kanunuesasi Mahkemesine bugün çarpmak zorunda bırakılmasındaki lobi çalışmaları ne, onu açıklasınlar. Diğerleri lafügüzaf. Diğerleri boş bahis. Diğerleri aynı şeyleri bulandırıp apayrı şeyler açmak. Ego bakir değilim siyasette. İzmir birlikte beni mebzul bilir. Neyle uğraştığımı, hangi üzere çalıştığımı, kim üzere çalıştığımı ferah agâh. Onlar abes laflar. Buradaki suçlulukla beraber ‘aman şuraya tıpkı husus atabilirsek bundan kurtarabilir miyiz’ diye niteleyerek yaptıkları tıpkı gelişim. Bu e-ticaretle ait o sorularımı tekrar ediyorum, onları benzeri cevaplasınlar. Bıraksınlar bambaşka yerlere işleri söylemeyi. Pozitif, defalarca burada söylüyorum. Burada bir tekelleşme söz konusu evet ve bundan dahi milletimiz 1 sene bilahare, 2 yıl sonra mağdur olursa bunun müsebbibi Cumhuriyet Ahali Partisidir. Bunu üstelik tarihe basamak düşüyorum.”

Açılışı yapılan sergide, AK Öğür hükümetlerinin bugüne büyüklüğünde İzmir’dahi yaptığı yatırımlara ilişik bilgilerin bulunduğu posterler yer aldı.

Share: