Tayin kararları Resmi Gazete’de

Gâh vekillik, çalım ve kuruluşlara ilişik nasıp ve görevden alma kararları Resmi Gazete’da yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, İletişim Başkanlığında açık mevcut Afyonkarahisar Havza Müdürlüğüne Mehmed Zahid Talha Arar, Antalya Toprak Müdürlüğüne Iyi Diler, Bursa Havza Müdürlüğüne Mehabetli Fuad Gölbaşı, Diyarbakır Havza Müdürlüğüne Fikret Dişlioğlu, Gaziantep Nahiye Müdürlüğüne Mücahit Ölçüsüz, Samsun Nahiye Müdürlüğüne Ebu Bekir Ayrancı atandı.

Adli Tıp Kurumu Üçüncü Adli Tababet İhtisas Müesses Bağır Hastalıkları Üyeliğine Keyif Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halit Çınarka ile Birinci Adli Tababet İhtisas Oturmuş Kadın Hastalıkları ve Doğum Üyeliğine Keyif Bilimleri Üniversitesi Akademisyen Doç. Dr. Ayşegül Hususi görevlendirilirken, Beşinci Adli Tıp İhtisas Yerleşmiş Adli Tababet Üyeliğine Birinci Adli Tıp İhtisas Müesses Adli Tababet Üyesi Uzm. Dr. Mürtefi Ulvi Çalık’ın ataması yapıldı.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığında zahir bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Levent Kenan Erkân, İş Sağlığı ve Güvenliği Umum Müdür Yardımcılığına Muhammet Kamil Işık, Sosyal Düzenlilik Kurumunda meydanda bulunan Umumi Heyet Üyeliğine Celalettin Sıvacı, Ekin ve Turizm Bakanlığında küşade kâin Başmüfettişliğe Denetmen Bağımsız Milletvekili Besili, Ekin ve Turizm Bakanlığında vazıh mevcut Kırıkkale İl Firez ve Turizm Müdürlüğüne ise Değer Kızılkaya getirildi.

Vakıflar Genel Müdürlüğünde berrak mevcut Antalya Evkaf Nahiye Müdürlüğüne Lütfi Karabacak, Balıkesir Evkaf Kesim Müdürlüğüne Gökhan Bahçecik, Bursa Evkaf Kesim Müdürlüğüne Haluk Talih, Diyarbakır Vakıflar Toprak Müdürlüğüne Kağan Demir, Edirne Evkaf Nahiye Müdürlüğüne Ahmet Saraç, Kütahya Vakıflar Kesim Müdürlüğüne Zekeriya Şentürk, Malatya Vakıflar Mıntıka Müdürlüğüne de Ademiyet Bacanlı atandı.

Milli Yetişek Bakanlığında açık mevcut Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Umumi Müdürlüğüne Hasan Ünsal, Yükseköğretim ve Ev Dışı Terbiye Umumi Müdürlüğüne Uğur Süt’ün ataması yapılırken, Milli Savunma Bakanlığında kategorik mevcut Maharet Hizmetler Umum Müdür Yardımcılığına Kasıt Soykan’ın ataması gerçekleştirildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Denizli İl Müdürü Süleyman Erdoğan, Firez ve Turizm Bakanlığı Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç ile Niğde İl Firez ve Turizm Müdürü Alper Lütfi Göncü ise görevlerinden alındı.

Share: