Sakarya vukuf! Sakarya Park’ta teknoloji atağı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin tercih edilen noktalarından biri olan Sakarya Park’ta, vatandaşların güvenliğini çoğaltmak için almaç ve anons sistemlerini yenileyerek hizmete sundu. Park’ta antrparantez ücretsiz güvenli kablosuz genel ağ hizmeti üstelik hayata geçirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi teknolojinin eksiksiz imkanlarını vatandaşların hizmetine sunmaya bitmeme ediyor. Hizmetlerinde önce düzenlilik mottosuyla hareket fail Büyükşehir Belediyesi, Vukuf İşlem Dairesi Başkanlığı eliyle şehrin arz aşkın tercih edilen noktalarından biri olan Sakarya Park’ta, efdal çözünürlüklü müşteri sistemleri ve yavru parklarının çevresinde kurulan duyuru megafonlarını yenileyerek vatandaşların hizmetine sundu. Haftanın 7 haset 24 saat boyunca düzenlilik görevlileri yoluyla tek merkezden izlenecek olan kameralarla, oluşabilecek düzenlilik sorunlarına alın acul benzeri şekilde engelleme imkanı sağlanmış olacak. Alelhusus hafta sonu aileler marifetiyle tercih edilen parkta, çocukların baziçe parkları ve çevresinde oluşabilecek kayıp durumuna karşı elan kontrollü yekinmek amacıyla sesli duyuru megafonları da süresiz namına devrede tutulacak.

Güvenlik hizmetlerinin yanı sıra vatandaşların bildirişim konforunu tasarruf etmek için devreye sokulan ücretsiz emin kablosuz genel ağ (WİFİ) hizmeti da vatandaşlar vasıtasıyla iri tabiat topladı. Sakarya Park’ın temas noktasında kusursuz olarak hizmet veren kablosuz internet uygulaması hele gençlerin ilgisini çekerken, uygulamanın kalitesi birlikte kullanıcılar marifetiyle kamu aşama aldı. – SAKARYA

Share: