Mürekkep uluslar toplantısı kabilinden dernek

Azık ve iyileştiren ürün sektöründe Türkiye’nin önde mevrut ihracatçılarından olan Günel Dış Ticaret A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel, dünyanın 7 farklı ülkesinde kortej sahibi olan firmaların dal düzem yöneticilerinin da katıldığı dernek ile dünya evine girdi.

Gaziantep’te gerçekleşen düğünde Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel ile Semiye Çıpa ile dünya evine girdi. Düğününe Umman, Azerbaycan, Libya, Gürcistan, Çin, Fransa ve Almanya’dan şişman kuruluşların eğin düzem yöneticileri ve CEO’lar, ile İstanbul, Ankara, İzmir üzere Türkiye’nin ayrımsız haddinden fazla farklı ilinden hisse senedi dünyasında maruf esame ile davetliler katıldı. Yerel ve yabancı davetliler, artist İzzet Yıldızhan’ın söylediği şarkılarla coştu. Adlı sanatçı İzzet Yıldızhan Arapça türkülerin beraberinde Antebin hamamları ve barak türkülerini bile seslendirdi.

Türkiye’nin serencam 20 yıldan buyana kudretli dış satım firmaları beyninde kâin Günel Aut Ticaret, yaklaşık 100 ülkeye dış satım yaparak ülkeye muhteşem benzeri döviz girdisine hamur oluyor. – GAZİANTEP

Share: