Kayınvalidesi ve baldızını katledip yeğenini yaralamıştı! O caninin ilk ifadesi ortaya bundan sonra: Hakaret ettikleri üzere öldürdüm

F.A. iftara mümasil saatlerde kayınvalidesinin evine gitti. Burada elan bilinmeyen bir nedenden etraf familya içi ağız dalaşı çıktı. Tartışmanın büyümesiyle cinnet getiren F.A. belinden çıkardığı tabancayla etrafa mermi yağdırdı. Olayda şüphelinin kayınvalidesi ve baldızı hayatını kaybederken, evde bulunan yeğeni ise yaralandı. Olayın peşi sıra gözaltına alınıp tutuklanan F.A. ve T.A.’nın önceki duruşması görüldü.

”HAKARET ETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRDÜM”

Elazığ 3’üncü Ağır Sıklet Ukubet Mahkemesinde görülen davaya ‘kasten öldürme’ suçundan yargılanan şüpheliler F.A. ve T.A. ile maznun ve şahit avukatları katıldı. Duruşmada F.A. kayınvalidesi ve baldızının namına taşlama ettiğini bundan belde belindeki silahla dağ ettiğini anlatım ederken, bire bir değişik çirkin T.A. ise olayla bire bir ilgisi olmadığını savundu.

”PANİKLEDİĞİM İÇİN 112’Yİ ARAYAMADIM”

Duruşmada sanık, kendisine hakaret ettikleri üzere silahla zehir ettiğini ifade ederken olayın peşi sıra paniklediğini ve bundan ufuk 112 ekiplerini aramayı unuttuğunu söyledi. Yapılan savunmaların arkası sıra mahkeme duruşması ileri tıpkısı tarihe erteledi.Share: