Eskişehirspor’a enfrastrüktür tesisleri üzere 60 milyon 800 bin lira destek

AK Fırka Eskişehir İl Başkanı Zihni Deli Dolu, Eskişehirspor Enfrastrüktür Tesisleri için Spor Mabat ile Valilik ortada protokol imzalarının atıldığını duyurarak, Eskişehirspor’a 60 milyon 800 bin TL desteğin kalburüstü olmasını diledi.

Eskişehirspor’a 60 milyon 800 bin TL’lik destek ile ilgili açıklamalarda bulunan Komutan Çalışkan, açıklamasında şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz haziran ayında şehrimizi musahabe fail Deneyimsizlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, Eskişehirspor amacıyla sporcuların yetişek alacağı ve kamp yapacakları aynı yüksekokul ile modernize edilmiş tesis müjdesi vermişti. Bu bağlamda, bugün Valiliğimiz ile Spor Makat beyninde tören düzeni imzaları atıldı. 60 milyon 800 bin TL’lik bindi, Eskişehirspor’umuza ve şehrimize görklü olsun!”

“Eskişehirspor geleceğin yıldızlarını kendi bünyesinde yetiştirecek”

Açıklamasında kırmızı-siyahlıların mazideki debdebeli günlerine dönmesi üzere ellerinden geleni yapacaklarını belirten Başbuğ Zihni Etken, şöyle devam etti;

“Yapılacak bu tesislerde Eskişehirspor bozuk günlerindeki kadar geleceğin yıldızlarını öz bünyesinde yetiştirecek. İnşallah, önümüzdeki süreçte dahi Eskişehirspor’umuz üzere pir duyum vermeye devam edeceğiz. İlklere önderlik fail Eskişehirspor’umuzun mazideki muhteşem günlerine dönmesi üzere elimizden geleni yapacağız. Projenin hayata geçmesindeki emekleri üzere özellikle sayın bakanımız başlamak amacıyla; eşsiz valimize, şehrimizin zer milletvekillerine ve emeği güzeşte herkese antrparantez teşekkürname ediyorum.” – ESKİŞEHİR

Share: