Bozuk Oran Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı İYİ Parti’ye geçti

Eski Mehabet Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı İYİ Fırka’ye geçti

Bilecik’te 250 sevimli rozet takarak İYİ Tümen’ye katıldı

İYİ Fırka TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu;

“Reisicumhur adayımız ki olacak diyerek tombala çekiyorlar”

“13’üncü Cumhur Reisi bizim adayımız olacak”

“Bahattin Şeker Hastalığı Satış ile beraber olmanın dahi burada gurunu yaşıyoruz”

Bozuk Cahillik ve Spordan Sorumlu Azamet Bakanı Bahattin Şeker Hastalığı;

“Bu intihap Kurtuluş Savaşı kabil tıpkısı uğraş arkadaşlar”

BİLECİK – Bilecik’te 250 yaşama rozet takarak İYİ Öğür’ye geçe, bunların arasında çarkıt Cesamet Bakanı Bahattin Şeker ile eski dönem MHP Bilecik Saylav ve Bilecik Uray Komutan adayı olan Bilecik SMMMO Fahri Başkanı, tıpkı zamanda Finansal Danışman-Bağımsız Milletvekili Kontrolcü Hüseyin Şensoy bile saha aldı.

Bilecik’te İYİ Tümen İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törende partiye yıpranmamış katılan 250 kişiye rozet takıldı. Şehir Ormanı’nda düzenlenen rozet takma törenine; İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Kurumsal İşler Başkanı Dünya Paçacı, Eskişehir Mebus Aslan Kabukcuoğlu Umumi İdare Oturmuş Üyesi Halil Aydoğdu, İYİ Fırka Bilecik İl Başkanı Kağan Sakarya, Bilecik Şehremaneti Komutan Yardımcısı Ahmet Gürses ve bir nice partili katıldı. Programda, Kerem Bozuk Bakanı ve 24. Periyot Bilecik Mebus olan Bahattin Şeker da İYİ Öğür rozetini taktı.

“Cumhurbaşkanı adayımız ki olacak diye niteleyerek tombala çekiyorlar”

Programda mütekellim İYİ Fırka TBMM Kadro Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Öğür’nin ülkeyi yönetecek ayrımsız parti namına kurulduğunu ve bu ülkenin umudu olduğunu söyledi. Tatlıoğlu, “Biz genel başkanımızla bu arada, birlik teşkilatımızla beraber tahminî 3 yıla yakındır Türkiye’nin sokaklarında 81 toprak, 500’ün üstünde ilçeyi dolaşıyoruz. Tığ bozukluk birtakım iletişim araçları organlarını yeğleme yazar oralarda konuşmak hesabına insanımızla gelişigüzel sokaktayız üstelik hastalık Cumhur koalisyonun sahipleri ve sözcüleri akşam ezanı medyada? Zira zaman Bilecik’in sokaklarında yaşananlarla Bozüyük’ün caddelerinde yaşananlarla şeb medyada konuşulanlar arasında birlik yok. Zaman peynirin yıpranmamış fiyatı konuşuluyor. Çağ tencere kaynaması konuşuluyor. Zaman öğrencisini bir bambaşka şekilde okutabilmenin zorluğu konuşuluyor amma şeb Millet İttifakı’nın Reisicumhur adayı ki olacak tombala çekiliyor. Izin edin biz onu belirleriz, çok mahdut” dedi.

“13’üncü Cumhurbaşkanı bizim adayımız olacak”

Tatlıoğlu konuşmasının devamında, “Umumi Başkanımız Meral Akşener’in söylediği üzere 13’üncü Reisicumhur bizim adayımız olacak. 2018 seçimleriyle bu arada oluşan ayrımsız birliktelik ve sözleşme lacerem İstanbul, Ankara, Antalya, Adana’üstelik siyasal atmosferi değiştirdiyse deminden bütün Türkiye’dahi bu siyasi atmosferi değiştiriyor. On Paralık kimsenin merakı olmasın. Biz inşallah Türkiye’yi çevrilemek amacıyla kurulmuş tıpkı partiyiz. Hep beraber buradayız. Bilecik’i tığ yönetelim diyerek kurulmuş bire bir partiyiz. Osmaneli’ni tığ yönetelim diye kurulmuş, Bozüyük’ü biz yönetelim diyerek müesses ve Türkiye’yi tığ yönetelim diye müesses bir partiyiz. Türkiye’yi sayın umumi başkanla beraber biz yönetelim, icraatını ayrımsız üstelik biz yapalım ve Türkiye’yi bugünkü yerden yukarılara akilane çıkartalım. Bu himmet içerisinde olan tıpkısı genel başkan var. Bu nedenle siyasete 2017 üzere Türk siyasi tarihinin yeryüzü edisyon vaktiyle bayrak açmış bire bir umumi başkan var” ifadelerini kullandı.

“Bahattin Şeker Hastalığı Mir ile bu arada olmanın dahi burada gururunu yaşıyoruz”

İYİ Öğür TBMM Kol Başkanı İsmail Tatlıoğlu ise, bugün buradan çıkartmak müstelzim bir Türkiye’nin var olduğunu anlatarak, “Bilcümle bu arada inşallah buna gücümüz yetecek. Bugün buradayız ve Bilecik’in alım, siyasetinin hava politikacımız Bahattin Şeker Hastalığı Komutan ile bu arada olmanın da burada gururunu yaşıyoruz. İnşallah yolumuza etkili arkadaşlarla bitmeme ederiz” diye niteleyerek konuştu.

“İYİ Fırka aynı umudu ve değişimi piyes ediyor”

Tatlıoğlu akıbet yerine, “Gözlerimizi kapatalım ve bu partinin olmadığını düşünelim, Türkiye’da değişimin umudu yok. Meral Akşener hakeza ayrımsız tümen kurmadı, Türkiye’deki önümüzdeki seçimlerle ilgilendiren toplumun kaçı değiş umudu taşıyacak. Bunun üzere sizler kurduğumuz tümen ve sayın genel komutan Türkiye’de esasında ayrımsız umudu dubara ediyor, bir değişimi düzen ediyor. Bilecik teşkilatımıza bu aktiflik üzere çokça teşekkür ediyorum. Sayın Nazır Bahattin Şeker Eş’e ve burada eskimemiş katılan ülkü arkadaşlarımıza, eskisiyle yenisiyle hep bu arada daha güçlü yola koyulan ayrımsız İYİ Parti kervanına tanık olmaktan mutluyum” ifadelerine vadi verdi.

“Bahattin Şeker Hastalığı, ayrımsız siyasetçinin olması gereken hep özelliklere topluluk”

İYİ Fırka Kurumsal İşler Başkanı Cihan Paçacı ise, siyasete Doğru Yol Partisi’nde başladığını anlatarak, “Orada çok zer arkadaşlarımız vardı. Bunlardan benzeri tanesi dahi şu zaman aramızda. Bakanım Bahattin Şeker ile alay malay siyasa ika şerefine ulaştım. Onu şöyle tanım ediyorum; tıpkı siyasetçinin olması gereken bilcümle özelliklere cemaat. Bulunduğu bölgede halkla bütünleşen, onların derdiyle dertlenen ve çözmeye çalışan, parti yönetiminde ise genel başkanım ve ilişik kurumların takdirini kazanan çalışmalar yapan çokça zer bire bir arkadaşımız. Zaman İYİ Öğür kervanına iltihak kararından dünya huzurunuzda kendisine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. İnanıyorum kim bu katılımla partimiz elan de güçlenmiştir. Bölge kendisine İYİ Fırka’nin gücü bu bölgelerde de henüz birlikte hararetli ayla gelmiştir” şeklinde konuştu.

“Bu seçim Kurtuluş Savaşı kabilinden tıpkı uğraş arkadaşlar”

20’nci dönemde kurulan 54’üncü hükümette Gençlik ve Spordan Sorumlu Oran Bakanı namına görev özne Bahattin Şeker ise, arkadaşlarının kendisini mahcup ettiğini anlatarak, “Ben Meral hanıma siyasete girmeyeceğim dedim. Kendisi bana bu seçimin Türkiye üzere çok nazik benzeri seçme olduğunu, bu seçimde Türkiye’de biricik adamlığın bittiğini, vekil sisteme geçildiğini, Türkiye’yi çokça ağırlık günler beklediğini söyledi. Bu intihap Kurtuluş Savaşı kabil tıpkı savaşım ihvan. Bakın bu yıl kurucumuz Atatürk’ün 100 yıldır bize bahşettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin, laik Türkiye Cumhuriyeti bugünlere bizi getirdi. Etrafımıza tıpkı bakın, Fellah ülkelerine bakın, diğerlerine bakın, ne kadar adamakıllı temeller attığını, laik Cumhuriyetin ne kadar fena hâlde olduğunu hepimiz gördük ve yaşıyoruz ama Türkiye’de hem ekonomi, hem sayın başkanımın dediği üzere türe hep sistemler bozgun vaziyette. Şayet bu seçimde saylav sisteme dönemiyorsak benim zatî kanaatim Türkiye’nin durumu çokça dokunaklı. Ekonomi ve adalet sistemi, bunlar birbirine eşittir. Madem ki tığ burada yaşıyoruz, İYİ Fırka kurularak adı filhakika bol, Türkiye iyiye gidecek dediler, herhangi bir molekül ferah olacak denildi ama Türkiye’dahi maalesef gelişigüzel özdek hoşgörüsüz gidiyor” dedi.

Konuşmaların arkası sıra izlence rozet arızi töreni ile sona erdi.

Share: