Adrenalin tutkunları Melen Çayı’nda rafting yaptı

Türkiye’nin en eke rafting parkurlarından birine cemaat Düzce’nin Cumayeri ilçesindeki Melen Çayı, adrenalin tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Hafta sonu tatilini fırsat alim çokça sayıda evcil ve ecnebi seyyar, yağışların peşi sıra akarsu seviyesinin yükseldiği Dokuzdeğirmen köyündeki rafting işletmelerine geldi.

Özellikle Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Sakarya kabilinden çevre illerden gelen günübirlikçi tatilciler, parkurda rafting yaparak cümbüş meşbu dakikalar yaşadı.

Rafting Düzce İl Temsilcisi Birol Bel, AA muhabirine, raftinge ilginin pahal olduğunu söyledi.

Okulların açılmasına birkaç tıpkı süre kaldığını, bu nedenle ailelerin bölgeye çok ilgi gösterdiğini vurgulayan Belen, şöyle konuştu:

“Imdi sonbahara gireceğiz ve suyun debisi artıyor. Bundan ahir süreçte adrenalin tutkunlarının parkuru olacak. Şu zaman biraz elan korkanlar amacıyla ülküsel akarsu debisindeyiz. Şita mevsimi ve ilkbaharla sezonu tamamlamış oluyoruz. Türkiye’nin dört bir köşesinden deste güç. Misafirlerimizi Melen Çayı’nda ağırlamaya devam ediyoruz. hafta arası, hafta sonu haddinden fazla tehlikeli. Herkesi, bu maceraya bekliyoruz.”Share: