Muğla velespit sporunda misyon yükseltti

Dünya şampiyonluğu hedefiyle çalışmalarını sürdüren Muğla’nın kalburüstü bisikletçileri Ilbay Orhan Gödeş ile bir araya geldi.

Muğla Valiliği 75. Sene Derinti Salonundaki görüşmeye Ilbay Semiz’nın yanında Cahillik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Türkiye Velespit Federasyonu İl Temsilcisi İlker Kardeş, Cycle Turkey Acentesi sahibi ve Bodrum Zehir Bisiklet Spor Kulübü başkanı Uca Sonay, Başkan Yardımcısı Takatli Akyüz ve sporcular katıldı.

Acı bisikleti ve kere bisikleti kategorilerinde milli sporcu ve muvaffakiyetli sporcularla bire bir müddet sohbet eden Besili, sportif branşlarda sağlanan desteğin artarak bitmeme edeceğini söyledi.

Muğla’de spor turizmi altyapısının geliştirilmesi kapsamında yapılan çalışmaları anlatan Besili,” Muğla’mız spor turizminde çok mefret ayrımsız yerde. Spor altyapımızı elan üstelik geliştirerek Muğla’yı sporun ve spor turizminin başkenti ika önünde bilcümle alay malay güvenli adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Semiz, Muğla’daki spor altyapısının gelişimine desteklerinden dolayı Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan ilkin girmek için Cahillik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Sporcular ise kendilerine sağlanan desteklerden yağlık teşekkürname hedeflerinin dünya şampiyonluğuna aksetmek olduğunu ifade etti.

Share: