Muğla marifet… Milas’ta algı verecek kavgasında 2 güç öldü

Muğla’nın Milas ilçesi Karacahisar Mahallesi’nde iddiaya göre alacak verecek kavgasında tıpkısı nefer, tabanca ile 2 kişiyi öldürdü.

Olay, Karacahisar Mahallesi’nde evvel akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, öğün kenarında akışmaz aynı şekilde yatan şahsı gören vatandaşların durumu 112 ivedi çağrı merkezine bildirmesi üzerine görüngü hesabına bitirmiş ve afiyet ekipleri atıf edildi. Keyif ekipleri posta kenarında yatan T.K. (42) isimli şahsın silahla vurularak hayatını kaybettiğini belirledi. Olayla ilişik bölgede araştırma eden uyanık ekipleri Ş.Ş.’ye (45) ilişik olduğu öğrenilen cesedi ise aynı habbe bodrum katında buldu. Bitirmiş ekipleri iki şahsın üstelik silahla vurularak öldürüldüğünü tespit ederek, olayla ait araştırma başlattı.

Yapılan araştırmalar sonucunda Ş.Ş. (45) ve T.K.’nin (42), H.K. ile algı verecek meselesi yüzünden tartışma yaşadığı belirlendi. Ağız Dalaşı sonrası H.K. isimli şahsın tabanca ile Ş.Ş. ve T.K.’yi silahla öldürdüğü öğrenildi. Olayla ilişik olarak tartıştığı kişileri öldüren H.K. ile alay malay A.K. ve G.K. isimli şüpheliler birlikte gözaltına alındı. Şüphelilerin evinde yapılan aramalarda olayda geçer not tabanca ve abes kovanlar ele geçirildi.

Olayla ilişik sormaca bitmeme ediyor. – MUĞLA

Share: