Doğuş Partisi Genel Başkanı Karalar, Gaziantep’te: “Kalın Kafalı Dönüşümcülük Yapıyorsunuz. Artık Şu Adana, İstanbul, Balaban Şehirleri Bırakın Diye, Sizler…

Tekevvün Partisi Genel Başkanı Mahmut Karalar, Gaziantep’te vatandaşlara; “Gabi dönüşümcülük yapıyorsunuz, seçkin ahit takı yaşıyorsunuz. Biz üstelik sizin burada, evinizde bayındır etmeniz için; çıktı şu Adana, İstanbul, nazik şehirleri bırakın diyerek, sizler üzere savaşım ediyoruz” sözleri ile seslendi.

Tekevvün Partisi Umumi Başkanı Mahmut Karalar, Gaziantep’te vatandaşlara seslendi. Karalar, şunları söyledi:

” Ankara’bile, diğer yerlerde sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Et Kafalı transformizm yapıyorsunuz, gelişigüzel antlaşma külfet yaşıyorsunuz. Tığ dahi sizin burada, evinizde şen etmeniz için; daha çok şu Adana, İstanbul, şişman şehirleri bırakın diye, sizler için savaşım ediyoruz tığ. Çok yakında arabalar giydirilecek. Daha Çok Antep’te, kişi illerinizde; burada hurdacılık yapacak, kağıt toplayacaksınız. Burada irtibat içinde, bütün bu arada yürüyelim.”

Karalar, ayrıca yaptığı kayıtlı açıklamada; şu açıklamayı yaptı:

“Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Kayseri, Adana, Diyarbakır, Elazığ, Batman, Adıyaman, Van, Mardin, Ankara, İstanbul, Kırşehir ve bir nice ilde ablaların kuruculuğunu yaptığı Tekevvün Partisi; halktan nazik bindi alıyor. Doğuş Partisi, özgür üstelik olsa uyuşma de olsa, bu seçimde olacak. Meclis’te tıpkısı küçümseme hakkının olmasını istiyoruz.”

Share: