Batman’da öğrencilerin, öğretmenlerine getirdiği hediyeler gülümsetti

Batman’dahi kâin Çevrimova İlkokulu öğrencileri, 24 Son Teşrin Öğretmenler Gününde öğretmenlerinin köydeki örgensel ürünleri ödül etti. Hazırladıkları hediyeler ile okula mevrut öğrenciler öğretmenlerine tandır ekmeği, yoğurt, benzen, peynir, saksıda çiçek ve patik kabil köye katışıksız mütenevvi dernekevi hediyeler verdi.

CANLI TAVUK HEDİYE ETTİ

Öte yandan aynı öğrencinin öğretmenine aktif tavuk hediye etmesi sosyal medyada ruzname oldu. Kameraya yansıyan o anları binlerce yaşama izledi.

“GELEN HEDİYELER BAMBAŞKA”

Aldığı hediyeler ile ilişik açıklamalarda kâin İlkokul öğretmeni Ayşenur Doğan, “Çevrimova köyünde muallimlik yapıyorum, henüz ilk eksantrik okullarda birlikte öğretmenlik yapmıştım, değişik farklı hediyeler gelmişti amma köyden gelen hediyeler alelacayip. Ben hayatımda ilk kez ayrımsız enerjik tavuk ihsan aldım, değişik yerel mahsulat geldi. Annelerimizin hazırladığı patikler, kolyeler, yemeniler ve bunlar bizim için çok nadir buradan değerli öğrencilerime bulunmaz velilerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Share: