Bakan Kasapoğlu, Kütahyalı gençlerle çalışkan bağlantıyla tıpkı araya geldi

– Bakan Kasapoğlu, Kütahyalı gençlerle etkin bağlantıyla benzeri araya geldi

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu:

“Kül kakım ve sporculara başarılar diliyorum, genişlik gücük sürede yeniden Kütahya’ya geleceğim”

KÜTAHYA – Toyluk ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, DOĞRU Fırka Kütahya İl Cahillik Kolları Başkanlığı Yıpranmamış Seçmen Birim Başkanlığı yoluyla kombinasyon edilen ve 44 takımın düz aldığı liseler arası ayak topu turnuvasının lansman ve kura hava törenine deli dolu angajman ile katıldı.

Düzenleme amacıyla YANLIŞSIZ Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ve DÜRÜST Tümen Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay’a teşekkür fail Bakan Kasapoğlu, turnuvaya katılan kamu bando ve sporculara başarılar diledi. Vekil Kasapoğlu, “Tıpkı müddet önce Kütahya’daydım. Mübarek tıpkısı Kütahya ziyareti olmuştu. İnşallah arz güdük sürede esasen Kütahya’ya geleceğim” dedi.

Tunuvaya vahim benzeri katılma olduğunu kaydeden DOĞRU Tümen Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Usame Doğan ise “Bir ülkenin gençleri hangi büyüklüğünde ateşin ve işlek ise, o devlet o büyüklüğünde güçlüdür. Cumhurbaşkanımız Türkiye yüz yılından bahsediyor. Cumhurbaşkanımız ‘Bu asır bu yüzyıl bizim olacak’ diyor. Bunun altını siz gençlerimiz dolduracak” diye konuştu.

DÜRÜST Fırka Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay dahi Türkiye’nin ağırlık günlerden geçerek bugünlere geldiğini anlatım ederek, “Salondaki bağlantı ve beraberliğimiz bizim için haddinden fazla kızıl. Gençlere henüz müfit faaliyetlerde bulundurmak üzere tıpkı araya gelmek bizim amacıyla zer” şeklinde konuştu.

400 ortaöğretim öğrencisinden oluşan 44 mızıka, 1,5 ay sürecek olan halı kayran turnuvasında çalma dönecek. Dereceye giren takımlara çeşitli ödüllerin verileceği turnuvanın ad çekme çekimi birlikte heyecana sebep oldu.

Şehremaneti Kütahyaspor’lu futbolcuların birlikte katıldığı etkinlikte gözyaşı haset olan 10 öğrenciye, DÜRÜST Tümen Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay ve YANLIŞSIZ Öğür Kütahya Model İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, İl Toyluk ve Spor Müdürü Tahir Emre Birey ve SELIM Fırka Kütahya İl Bilgisizlik Kolları Başkanı Usame Doğan eliyle dürü takdim edildi.

Share: