Ardahan Ad Çekme Spor Karı Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürüyor

– Ardahan Ad Çekme Spor Karı Ayak Topu Takımı hazırlıklarını sürdürüyor

ARDAHAN – TFF Kadınlar 3. Ligi’nde savaşım edecek olan Ardahan Kura Spor Avrat Ayak Topu Takımı, Antrenör Bağımsız Döner Kebap yönetiminde çalışmalarını sakır sakır sürdürüyor.

TFFF Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan zerrin-beyazlı ekibin antrenörü Hür Döner Kebap, “TFF 3. Lig’de Ardahan’ı en iyi şekilde baziçe edeceğiz. Takımımız kullanılmamış benzeri takım ve ıcığı cıcığı Ardahanlı gençlerden oluşuyor. Ayrımsız ana attık ve burada yoz gözyaşı grubundan büyük yaş grubuna büyüklüğünde kardeşlerimiz var. Amacımız burada nazik başarı başlamak değil, kızlarımızı spora karışma demek” dedi.

Kulüp Başkanı Beklenti Sarıkaya ise kısıtlanmış imkanlarla boğuşmak zorunda kaldıklarını ve cümle imkansızlıklara rağmen Ardahan’ı TFF 3. Lig’de sunu ferah şekilde entrika etmeyi amaçladıklarını söyledi. Sarıkaya, “Ardahan üzere şişman tıpkı eksiklikti. Takımı balaban aynı azim ve mücadeleler sonucunda kurmayı başardık. çıktı yolumuz çokça ayrıntılı ve bizde elimizi taşın altına koyarak Ardahan’da şişman tıpkısı eksikliği kaplamak üzere sonuna kadar savaşım edeceğiz. Karı ayak topu takımımız dikme 3.ligde uğraş edecek. İmkanlarımız kısıtlanmış ve bu nedenle halkımızdan maddi ve manevi bindi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Oyuncularının tıpkısı çoğunun üniversite öğrencisinden oluştuğunu belirten Komutan Sarıkaya, “Sarsıntı sporu dahi vurdu. Kulübümüz amacıyla ter döken darülfünun öğrencileri maalesef deprem felaketi dolayısıyla açıktan eğitim bilimi sonucu kente gelemedi. Bizde il genelinde mevcut okullardan tıpkı takım kurduk. İlk öğün üçüncü ligde mücadele edecek olan takımımıza şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ad Çekme sporun bu mevsim Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele edecek futbol takımı, bir kayırıcı lige geçmek için haftanın 3 haset yaptığı antrenmanlarla sağlam mücadelelere hazırlanıyor.

Share: