Seferihisar lobisi için mecliste önce hamle

YANLIŞSIZ Fırka Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Münevver’ın Seferihisar amacıyla teşrikimesai çağrısı, Seferihisar Belediyesinin fasıla kocaoğlan meclis toplantısında yankı buldu. YANLIŞSIZ Parti grubu adına mütekellim Beklenti Güllabi’ün, Başkan Aydınlık’ın çok kez dile getirdiği Seferihisar üzere iş birliği çağrısını hatırlatması, tekmil sedir üyelerinden ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Heybetli’den müspet fiyat buldu.

Seferihisar Belediyesinin ara kocaoğlan meclis toplantısı, Seferihisar Şehremini İsmail Yetişkin başkanlığında yapıldı. Meclisin gündeminde, DOĞRU Öğür Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Görgülü’ın şehir üzere iş birliği çağrısı vardı. Arzu ve temenniler bölümünde saraka alarak partisi namına mütekellim DOĞRU Tümen Seferihisar Belediye Sedir Üyesi Beklenti Açıkgöz, Başbuğ Münevver’ın sıkça dile getirdiği Seferihisar için birlikte iş çağrısını hatırlattı. Bu anımsatma, tam divan üyelerinden ve Başbuğ Makro’den müspet denk buldu.

Bitirmiş, “Birlikte çalışma arzumuzu tahminî dört yıldır devam fail görev dönemimizde daima kendisine dile getiriyoruz. Birlikte çalışarak katkı koyabileceğimiz neresi varsa, destek olma konusunda yürekten tabir ediyoruz; ancak şuana kadar bize gelen aynı istek bulunmayan. Bu konuya siz üstelik umum atın, bu konuya topluluk çıkın dediğiniz bir konuda şayet tığ cemaat çıkmamışsak bunu de hissetmek isterim. Bu konuda görev süremiz tamamlanana büyüklüğünde, alay malay yapabileceğimiz nerede hangi varsa harekete geçelim” ifadelerini kullandı.

Kurnaz’e karşılık veren Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Oylumlu bile, akarsu, gaz ve internet kabil altyapı çalışmaları sonrasında yolların bozulduğunu, yeniden yapılması noktasında kurumlardan kaynaklı aksaklıkların yaşandığını, kurumlarla bildirişim kurulması noktasında SELIM Öğür’nin vereceği desteğin süreçleri hızlandıracağını ifade etti.

Başkan Aydın: “Ne mutlu Seferihisar amacıyla say veren bizlere”

Meclis toplantısı sonrasında oluşan olumlu açıktan duyduğu memnuniyeti dile getiren DÜRÜST Öğür Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Okumuş de, “Göreve geldiğimiz geçmiş günden bu yana herhangi bir fırsatta dile getirdiğimiz Seferihisar üzere birlikte faaliyet çağrısının, ara kocaoğlan Seferihisar Belediye sedir toplantısında özellikle Belediye Reisi İsmail Muhteşem görünmek üzere birlik sedir üyelerimiz tarafından olumlu karşılanması benim üzere benzeri bahtiyarlık sebebi. Oluşan bu birliktelik gücünün bilcümle kurumlarla iletişimde oluşturacağı koordinasyonu arttıracağını ve İzmir Büyükşehir Belediyesinden beklediğimiz; fakat geciken hizmetlerin tesisini hızlandıracağını düşünüyorum. Bizim işimiz de gücümüz birlikte Seferihisar. Ne mutlu Seferihisar için himmet veren bizlere. Bundan böyle Seferihisar’dahi eksantrik lobilerin yerine Seferihisar’a işlemek isteyenlerin lobisi; yani Seferihisar lobisi alacak. Seferihisar’a değer katacak değme madde amacıyla bilcümle olduğu kabilinden daha çok üstelik sorunları çözüp, proje geliştiren ve Seferihisarlılara hizmet eden tıpkısı anlayışla çalışmaya bitmeme edeceğiz” ifadelerini kullandı. – İZMİR

Share: