Okumuş olgun… Türkiye Şehir Konseyleri Kontak Başkanı Burak Taştan’dan Söke Belediyesi’ne Görüşme

Ardahan Şehir Konseyi Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Şehir Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’dan Söke’birlikte ziyaretlerde bulundu.

Kocaeli’nde gerçekleştirilen Site Konseyleri Kesim toplantısı sonrasında evvel Kuşadası’na bir ziyarette bulunan Kontak Başkanı Burak Taştan elan sonraları ziyaret turunu Söke ile sürdürdü. Komutan Taştan, Söke Kent Konseyi Başkanı Saliha Ondört ile birlikte Söke Belediyesi’ni ziyaret etti. Site Konseyi Icra Müesses Üyeleri Ahmet Tokmakoğlu ve Nejla Baştuğ, Eş Meclisi Başkanı Seringül Bulu’nun de bulunduğu Kent Konseyi heyetini, Söke Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Mustafa İberya Arıkan ve Ege Inhina Evcil karşıladı.

Şehir Konseyleri Birliği’nin çalışmaları ve yapısı ile ilişkin bilgiler veren Türkiye Şehir Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan, Irtibat üyesi Söke Şehir Konseyi ile iyice çalışmalar ortaya koyduklarını anlatım etti. Söke Kent Konseyi’nin Söke Belediyesi ile yaptığı işbirliğini dahi takip ettiklerini dile getiren Başkan Taştan, Söke Şehremini Levent Tuncel başta girmek üzere uray yönetimine teşekkür etti. Burak Taştan namına gösterilen ısıdam ilgiden kontekst üstelik antrparantez Söke Belediyesi’hangi teşekkür etti.

Söke Kent Konseyi Başkanı Saliha Ondört, Bağlanak Başkanı Burak Taştan’ı Söke’dahi ağırlamaktan yağlık bahtiyar olduklarını rapor etti.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’ın kendilerini ziyareti ile onurlandırdığını tabir eden Söke Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa İberya Arıkan, “Söke Şehir Konseyi ile ağır ezgi bir çalışma içerisindeyiz. Ayrımsız araya geldiğimiz Irtibat Başkanı ve Söke Şehir Konseyi Başkanımız ile henüz hangi türlü güzel icraat yapabiliriz bunları bile paylaşacağız. Ziyaretlerinden dolayı çok teşekkürname ediyoruz” dedi. – AYDIN

Share: