Meral Akşener, İyi Öğür Samsun Mebus Bedri Yaşar’ın Kızı Esra Yaşar ve Fuat Özdil’in Düğününe Katıldı

İYİ Öğür Umumi Başkanı Meral Akşener, partisinin Samsun Mebus Bedri Yaşar’ın kızı Esra Yaşar ile Fuat Özdil’in düğününe katıldı ve çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Bedri Yaşar’ın kızı Esra Yaşar ile Fuat Özdil, zaman dünya evine girdi. Düğüne, Meral Akşener’in beraberinde İYİ Tümen Kol Başkanvekili Akreditasyon Dervişoğlu, Genel Sekreteri Tasavvur Poyraz ve Ankara Milletvekili Koray Görgülü de katıldı.

Koray Aydınlık Fuat Özdil’in nikah şahidi olurken Esra Yaşar’ın şahitliğini ise Meral Akşener, Murat Poyraz ve Denklik Dervişoğlu yaptı. Dünyaevi cüzdanını çifte Akşener takdim etti. Akşener, “Demincek uzunca, -baban öyle konuşuyor siyasette- konuşurmuşum muallel saat, kalırmışsınız natamam saat ayakta. Ne yapayım demincek? Mutluluklar diliyorum, Allah alımlı çalımlı evlatlar yıldız etsin” dedi ve dünyaevi cüzdanını Esra Yaşar’a verdi.

Akşener, toplumsal medya hesabında, düğüne ilgilendiren fotoğraflarla gelişigüzel “Zaman değerli ülkü arkadaşım, Samsun Milletvekilimiz Sayın Bedri Yaşar’ın bulunmaz kızının nikah törenindeydik. Esra kızımıza ve Fuat oğlumuza aynı vücut boyu mutluluklar diliyorum. Cenabıhak yuvalarında huzuru sürekli etsin inşallah” paylaşımı yaptı.Share: