Karaca yollarında durum

Esmer yollarının imal, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde vahim gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün posta durumu bültenine bakarak, TEMA Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları bitmeme ediyor. Bu nedenle her ahit 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım özge istikametten iki cepheli sağlanıyor.

Ankara- Konya yolunun Gölbaşı kent geçişi 4-6. kilometrelerinde köprü tevsi ve üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle Ankara-Konya istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala ayrıksı istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometreleri, köprü bakım ve tamir çalışmaları zımnında trafiğe kapatılacak. Bu kesimde ulaşım alternatif güzergah namına Müstecap-Habipler istikametinden gerçekleştirilecek.

Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik köprü imal çalışmaları cihetiyle İzmir istikameti salim şeridi trafiğe kapatıldı. bahis konusu kesimde ulaşım ikinci ve üçüncü şeritten bitmeme ediyor.

Sinop- Boyabat yolunun 51. kilometresinde köprülü uç imal çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Şimal-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzi hizmet ve tamir çalışmaları zımnında muvasala kontrollü gerçekleştiriliyor.

Sivas-Kangal- Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt sathi kaplama çalışmaları sebebiyle sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Bingöl- Zihayat yolunun 0-43. kilometrelerindeki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle muvasala kontrollü devam ediyor.

Ermenek-Mut yolunun 18-19. kilometrelerinde (Çamlıca mevkisi) yapım çalışmaları zımnında erişim kontrollü sağlanıyor.

Share: