Buğulu çiftin tekerlikli sandalye isteği namına getirildi

Buğulu çiftin tekerlikli sandalye isteği adına getirildi

ORDU – Ordu’bile eşi ile gelişigüzel kıpırdak ve rahatsızlıkları nedeniyle yürüyemeyen nemli vatandaşın tekerlekli koltuk isteği, Altınordu Şehremini Aşkın Tören yoluyla karşılandı.

Hastalıkları zımnında yürüyemeyen, eşi İnci Atmaca ile gelişigüzel canlı İbrahim Delicesine (78), tedavi görünmek için Kargaşa Cesamet Hastanesi’hangi geldi. Tekerlekli Sandalye ihtiyacı olan İbrahim Delice bu isteğini kendisiyle yakından ilgilenen şifahane personeline bildirdi. Bekâr aktif nemli çiftin durumuna kaygısız kalmayan şifahane personeli, durumu içtimai iletişim araçları hesabından bire bir niyet ile Altınordu Belediye Reisi Fazla Merasim’e iletti. Duruma vurdumduymaz kalmayan Başkan Tören’in talimatı ile harekete sabık ekipler, İbrahim Şahin’in günlük yaşamını kolaylaştıracak, öz başına cereyan imkanı sunacak tekerlekli koltuk gerçekleştirme etti. Şehremaneti ekipleri, buğulu çifti evlerinde mülakat ederek tekerlekli koltuk ile Komutan Merasim’in hediyelerini doğrulama ettiler.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Merasim, büyüklerin toplumlar için birer hazine olduğunu tabir ederek, “Büyüklerimiz sunma şişman hazinelerimizdir. Onlara hizmet ve hürmet bizim için boşlama edilemez tıpkısı vazifedir. İnsanımızın gönüllerine dokunmaktan, yüzlerindeki tebessümün vesilesi olmaktan ve müfit dualarını almaktan elan eşsiz hangi benzer ki? İbrahim amcamıza, İnci teyzemize ve tekmil büyüklerimize esenlik, geçim afiyet diliyor, ellerinden öpüyorum” dedi.

Tekerlekli Koltuk ve hediyeler üzere Belediye Reisi Çok Tören’e teşekkürname eden nemli çift, tekerlekli koltuk ile hayatlarının kolaylaşacağını birlikte söyledi.

Share: