Atama ve görevden alma kararları Cumhur Reisi Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazı vekillik, gurur ve kuruluşlara ilgilendiren tayin ve görevden ahiz kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, Izleme ve Bütçe Başkanlığında ayan mevcut Izzet Yardımları Umumi Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Umum Müdür Yardımcısı Erek Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Miğfer Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında ayan bulunan başmüfettişliğe, denetmen Zerrin İnci atandı. Bingöl Mekân ve Kentçilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Kasaba ve Kentçilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ile Aksaray Mekân ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Felek görevden alındı.

Uşak Yer ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Uca Zeren, Bingöl Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Zafer Bektaş, Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bartın Belde ve Kentçilik İl Müdürü Mehabetli Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Genel Müdürlüğünde kilitsiz küreksiz mevcut Genel Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Kültür ve Turizm Bakanlığında kilitsiz küreksiz mevcut Kargaşa İl Ekin ve Turizm Müdürlüğüne Yener Çadır atandı. Ululuk Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde bulutsuz kâin Genel Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.Share: