YANLIŞSIZ Partili Kibrit: DÜRÜST Parti’miz tarihte en faziletli örgen sayısına vasıl siyasal parti oldu

YANLIŞSIZ Fırka Çanakkale İl Başkanı Naim Hırsızlık, Yargıtay’ın Türkiye geneli siyasal partilerin örgen sayılarındaki serencam durumunu halkoyu ile paylaşmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Konuya ilişik değerlendirmelerde mevcut SELIM Fırka Çanakkale İl Başkanı Naim Çalma, “Yargıtay’ın kullanılmamış yılda açıkladığı resmi rakamlara göre SELIM Parti’mizin unsur sayısı 11 milyon 241 bin 230’dur. Bu demek oluyor kim, birlik politik partilerin unsur sayıları toplamının 4,5 gâvur üyesi ile AK Tümen’miz, tarihte bugüne kadar aynı siyasal partinin topluluk olduğu sunma erdemli örgen sayısına ulaşmıştır” dedi.

Yeni üyelerimize görklü geldiniz diyoruz

DÜRÜST Tümen’ye kullanılmamış uzuv olan vatandaşlara ve öğür üyelerine seslenen Araklama, “Siyasi Parti üyeliği; gönül akdinin tamamlanması ve kurduğumuz bağın genişlik ilgiyle halidir. Partimiz üyesi kendisine bu onuru yaşamanın mutluluğunu bizimle paylaşan tüm üyelerimize teşekkürname ediyor ve partimize katılımlarıyla ailemize bakir aynı kan olan tekmil üyelerimize birlikte ayrımsız posta elan ailemize dobra geldiniz diyoruz” diye niteleyerek konuştu.

YANLIŞSIZ Öğür milletin kapısı, geleceğin umudu ve bakir Yüzyıl’ın inşasına şahsen bindi veren tıpkı rağbet harmanıdır

İl ve kaza teşkilatlarında sakır sakır demeden, kesintisiz, yorulmadan etkin AK Teşkilatlara teşekkürü sakat etmeyen Sirkat, sözlerine şöyle bitmeme etti:

“11 milyondan fazla uzuv sayısı ile YANLIŞSIZ Öğür ailesinin tıpkı ferdi olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Böylesine iri ve dinamik bir ailenin inşasına 2022 yılındaki binlerce yıpranmamış üyemizin katılımlarına bindi veren Çanakkale teşkilatlarımıza, Temel Derece teşkilatlarımıza, Kadın Kollarımıza, Deneyimsizlik Kollarımıza teşekkürü bire bir vecibe biliyor ve canı samimi teşekkür ediyorum. SELIM Tümen milletin kapısı, geleceğin umudu ve kullanılmamış Yüzyıl’ın inşasına bizzat destek veren tıpkısı arzu harmanıdır. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde partimize eskimemiş üyeler kazandırarak büyütmeye bitmeme edeceğiz. AK Parti milletin kapısı, geleceğin umudu ve Yeni Yüzyıl’ın inşasına bizzat bindi veren benzeri rağbet harmanıdır. Kapımız cemi hemşehrilerimize açıktır.” – ÇANAKKALE

Share: