Vali Hatipoğlu’nun eşi özel çocuklarla veladet günü etkinliğinde bir araya geldi

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu’nun eşi Uzman Ruhsal Müşavir-Psikoterapist Ayfer Hatipoğlu, Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi tarafından hususi kollar amacıyla düzenlenen veladet haset etkinliğine katıldı.

Engelsiz Dirim Parkı’nda düzenlenen etkinlikte hususi dallar ve aileleri ile tıpkı araya mevrut Ehlivukuf Ruhsal Danışman- Psikoterapist Ayfer Hatipoğlu, veladet haset çocuklarını yegâne yegâne tebrik etti. Çocuklar ve aileleri ile yakından ilgilenen Hatipoğlu, özel çocuklara erbap olan ailelerin, çocuklarının yolculuğuna eşlik ederken karşılaştıkları bazen zorlukları haddinden fazla bereketli bildiğini belirtti.

“Elimden geldiği büyüklüğünde sizlere destek olmak isterim”

Hususi eğitime ihtiyacı olan çocukların asıl ve babalarına yönelik yapılan çalışmaları önemsediğini belirten Hatipoğlu, “Sizler bile bu yolculukta çocuklarınıza eşlik ederken bazen zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Bittabi ki hayatınızda bazı güçlüklerle uğraşırken yaşam standardınızda de değişiklikler oluyordur. Birbirinizi genişlik dolgunca anlayan sizlersiniz. Birbirinize olan desteğinizin haddinden fazla iyileştirici tıpkısı etkisi vardır. Biz ne kadar konuşsak bile sizler, o hususi çocuklara ehil olan hususi insanlarsınız. Elimden geldiği kadar sizlere dayanaklık etmek isterim. Bugün bizim amacıyla tıpkı baş olsun. Bu sürecinizde minimini olsun aynı katkım olursa çokça mutlu olurum “dedi.

Hatipoğlu, böyle pir bir günde hususi füru ve aileleri ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Etkinlikte, mevlit haset pastasını hususi çocuklarla alay malay kesen Hatipoğlu, çocuklar ve aileleri ile ajanda ışık çektirdi. – TOKAT

Share: