Uran esnafı AA’nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Bilecik’te endüstri esnafı, Küçük Asya Ajansının (AA) düzenlediği “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı.

AA muhabirleri ve ışık muhabirlerinin az zarfında ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen uran esnafı, “kasaba ve dirim”, “vukuf” ile “spor” kategorilerinde görüş kullandı.

Oto Yedek Kıvılcım ve Aksesuar sahibi Sinan Önce, “belde ve yaşam” kategorisinde Mustafa Hassona’nın “Masumiyet”, “olgun” kategorisinde Ayman Yaqoob’un “Izdırap hep”, “spor” kategorisinde ise Mustafa Yalçın’ın “Taek von ayak topu” fotoğraflarına oy verdi.

Önceki, AA’nın gelişigüzel sene düzenlediği “Yılın fotoğrafları” yarışmasına katıldıklarını tabir ederek, “Kasaba ve hayat, selen ile spor kategorilerindeki fotoları inceledik ve fotoğrafların bütünü birbirinden domuzuna. Bütünü de birinciliği adalet ediyor. Beğendiklerimize oyumuzu verdik. AA’ya teşekkürname ediyoruz, bu gestalt fotoğraflarla bizi buluşturduğu üzere.” dedi.

Otomotiv sektöründen Gürkan Büberci bile birbirinden adamakıllı fotoğrafları çeken muhabirleri ve AA çalışanlarını kutlama ederek, olgun kategorisinde ” TOGG’un önceki yolculuğu”, mekân ve hayat kategorisinde “Beslenme saati” ile spor kategorisinde birlikte “Yüzücü” fotoğraflarına rey verdi.

Galerici Bilal Aslan ise yılın fotoğraflarını incelediğini, oylamaya katıldığını dile getirerek, fotoğrafların herhangi bir birinin iyice olduğunu söyledi.

Share: