Ümit Özdağ: Haziran 2023 Seçimleri Bire Bir Plebisit Olacak.

Galibiyet Partisi, Türkiye’deki mülteci ve çaktırmadan göçmenleri ülkelerine et kafalı çıkarmak amacıyla hazırladığı ‘Anadolu Kalesi Projesi’ni tanıttı. Yengi Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, “Haziran 2023 seçimleri bire bir halk oylaması olacaktır. Bu referandumun sorusu, ‘Türkiye, Türkiye namına kalsın mı, yoksa göçmenistan mı olsun’ şeklindedir” dedi.

Galebe Partisi, bugün Ankara’daki tıpkı otelde düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’deki sığınmacı ve uğrun göçmenleri ülkelerine ansız götürmek amacıyla hazırladığı ‘Anadolu Kalesi Projesi’nin ayrıntılarını basınla ve halkoyu ile paylaştı. Ümit Özdağ, lansman öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Galebe Partisi, Türkiye’nin mesture ve sessiz tıpkı istila ile işgal edilmesine direnmektedir. Türkiye’dahi kerem Lübnanlaşmakta, coğrafya Filistinleşmektedir. Lübnan’da oran, mezhepler ve dinler beyninde paylaştırılmıştır. Devletimiz ise AKP aracılığıyla ehil ve tarikatlar ortada hisse edilmiştir. Ululuk Lübnanlaştırılmaktadır. Ülkemiz, Filistin’in Yahudiler aracılığıyla satın alınması kabilinden yabancılar yoluyla satın alınmaktadır. Kimse ‘çok tıpkısı öz alınmadı’ demesin. İsrail kurulduğunda ancak yüzde 7’si Yahudilere aitti toprakların.

“TÜRK MİLLETİ, DEVLETİNİ YİTİRMİŞ DURUMDADIR”

Özetle Türk Milleti, devletini yitirmiş durumdadır. Çünkü 20 yıldır Türkiye’yi, Türk zihniyeti değil sözde panel ümmetçi, özde Türk düşmanı tıpkı iş dağıtma ve fethetmektedir. Akıbet 20 yılda tarihin sunma şişman soygunlarından birisi Türkiye’de yaşanmıştır. Zafer Partisi, ayrımsız yıl içinde Türk siyasetinde sunma makro belirleyicilerden birisi olmuştur. Utku Partisi, yemeden içmeden özlük politikaları ile Türk halkını, seçmeni etkilemekle kalmamış, iktidar ve muhalefetteki akort partilerine de bilgisayar dili ile tarz atmıştır…

“HAZİRAN 2023 SEÇİMLERİ BİR PLEBISIT OLACAKTIR”

Siyasetin ayrımı, ülkemizin sürüklenmeye çalışıldığı iç harp tehdidini giderilmiş edecek Zafer Partisi ile sığınmacıları kafasız yollayamayacak, iç savaş tehdidini bertaraf edemeyecek akort partiler arasındadır. Haziran 2023 seçimleri bire bir plebisit olacaktır. Bu referandumun sorusu, ‘Türkiye, Türkiye kendisine kalsın mı, yoksa göçmenistan mı olsun’ şeklindedir. ‘Türkiye, Türkiye kalsın’ diyenler Galibiyet Partisi’ni, ‘kalmasın’ diyenler akort partilerini seçecektir.”

Özdağ’ın konuşmasının arkası sıra Galebe Partisi Genel Komutan Yardımcısı Fikret Kıran, ‘Anadolu Kalesi Projesi’nin sunumunu yaptı. Bu projenin Galebe Partisi iktidara geldiğinde 1 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi olacağını tamlayan Kıran, Türkiye’deki ağyar ‘ferdî barhana ile gelenler’ ve ‘kitlesel kafile ile gelenler’ başlamak için iki bölümde ele alacaklarını, bireysel göçle gelenlerin derhal sınır dışı edilmelerinin anne olacağını söyledi.

YABANCI İŞLEMLERİ FAZILETLI KURULU KURULACAK

Kıran, iktidara gelmeleri halinde Reisicumhur Yardımcısı’nın idare ve sorumluluğunda Yabancı İşlemleri Yüksek Yerleşmiş oluşturacaklarını ve bu kurulun Türkiye’deki uğrun ve arızi koruma altındaki yabancıların hudut dışı işlemleriyle ilgili takvimi belirleyeceğini belirtti. Belen, İçişleri Bakanlığı bünyesinde Ecnebi İşlemleri Cerrahi Müdahale Merkezi, illerde üstelik Yabancı İşlemleri İl Çalışma Grubu kurulacaklarını açıkladı.Share: