Uçan Top turnuvasında böke Gediz Ardıç Ormanspor

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve çalışanların zinde aynı dirim sürdürmelerine katkı tedarik etmek için planlı voleybol turnuvası sona erdi.

Kütahya Orman Kesim Müdürlüğü ve 7 Orman İşletme Müdürlüğü’nün katılımı ile Eskimemiş Merbut Spor Salonu’nda planlı Uçan Top Turnuvasında it canlı mücadeleler sonucu kupayı kazanan Gediz Orman İşletme Müdürlüğü takımı Gediz Ardıç Ormanspor oldu. 16 maçlık turnuva süresince takımlarını şampiyonluğa taşımak amacıyla korkunç uğraş fail takımlardan Simav Orman İşletme Müdürlüğü takımı Simav Eynal Ormanspor 2.lik kupasını alırken, Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü takımı Domaniç Meşe Ormanspor üçüncü oldu.

Turnuva böylecene, yeryüzü bol smaçör ödülüne Gediz Orman İşletme Müdürlüğünden Fatih Türk, Bildirme İyi Pasör Ödülüne Simav Orman İşletme Müdürlüğünden Seyfettin Dinçer, sunu iyi müdafi ödülüne Emet Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy ve yeryüzü centilmen aktör ödülüne ise Orman Toprak Müdürlüğünden Tuğrul Çiçek layık görüldü.

Düzenlenen merasim ile Kütahya Orman Mıntıka Müdür Muavini Savaş Ünle, Kütahya Orman İşletme Müdürü Mürtefi Keyif Yiğitlik, Simav Orman İşletme Müdürü Necmi Topal, Toç Bire Bir-Sen Kütahya Orman Nahiye Müdürlüğü İşletmeler Saymanı Erkan Gülmez ve Orman Bölge Müdürlüğü Makina ve İkmal Ofis Müdürlüğü Orman Sanayi Mühendisi Yoksulluk Öztürk eliyle kupa, madalya ve hediyeleri sunma edildi. – KÜTAHYA

Share: