Türkiye Motokros Şampiyonası Gönen’de yapılacak

17-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Nem’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Fut Yarışları’na zaman sayıyor.

Önemli şampiyonalara familya sahipliği yapmış olan ve FİM tarafından yeryüzü estetik parkura topluluk Nem Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros Parkurunda hararetli çalışmaları son ivinti sürüyor.

Şampiyonaya birkaç ayrımsız müddet kaldığında Gönen Belediye Başkanı İbrahim Ördek’ı müzakere fail Sportmen Şakir Şenkalaycı; Bökelik öncesi Başbuğ Ördek’a şampiyona birlikte neler yapılabileceği üzerine bilgi sundu.

Belediye Başkanı İbrahim Badik, “Henüz esbak senelerde olduğu kadar Türkiye Motokros Şampiyonası’na ocak sahipliği yapacağız. Parkurun hazırlanması üzere hummalı çalışmalarımız sonuç sürat bitmeme etmekte. Nem Belediyesi adına, bizlere sakıt ne varsa yapmaktayız. Bu mefret etkinlikte kayran alacak olan sporcu, sporcu yakınları ve motokros meraklılarına ilçemizde ağırlamaktan hava duyacağız. Şimdiden Şampiyonaya katılacak sporcularımıza kazasız belasız bire bir bökelik diliyorum” dedi.

Motokros sporunun şampiyon sporcusu Şakir Şenkalaycı, “Bizle bu güne kadar Rutubet İlçesi’nde çokça sayıda etkinlik düzenledik. Parkurun hazırlanmasında bizlere desteğini esirgemeyen Rutubet Belediye Reisi İbrahim Badik’a, Şehremaneti Ekin Müdürlüğü’ne, Spor Müdürlüğü’ne, Zabıta Daire Başkanlığı’na ve bittabi kim Bilgelik İşleri Müdürlüğü’hangi şükranlarımı sunuyorum. Rutubet’de gördüğümüz ilgiden ve Gönenlilerin yunak alakalarından çevre tıpkı defa imdi teşekkürname ederim. Ayrıca; 17-18 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Motor Federasyonu Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Göl Ayağı yarışlarına umum motor tutkunlarını çağırma ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: