Türkiye Bisiklet Şampiyonası dolayısıyla Kırıkkale’de gâh yollar trafiğe kapatılacak

Kırıkkale’da, 22-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye Çiftteker Şampiyonası 7. Etap Puanlı Defa Yarışları zımnında bazı yolların ulaşıma kapatılacağı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, yarışlar kapsamında 22 Ilkgüz Perşembe saat 08.00’den 25 Ilkgüz Pazar’a büyüklüğünde Cumhuriyet Meydanı’na giriş ve çıkışlar kontrollü şekilde yapılacak.

23-24 Ilkgüz tarihlerinde saat 06.30-20.30 saatleri ortada Budun Bulvarı demiryolu tarafı Emniyet Müdürlüğü Kavşağı’ndan temizlemek amacıyla Bağdat Köprüsü istikametine kadar olan bölümünün ıcığı cıcığı trafiğe kapatılarak ulaşım yegâne şeritten iki taraflı yerine verilecek. Yolun sadık olan kısmına çıkan parçalanmamış ana yol ve sokaklar de trafiğe kapatılacak.

Yine 23-24 Eylül günlerinde 06.30-20.30 saatleri beyninde Fevzi Hissetmek Caddesi çift taraflı, Özgürlük Caddesi tek yanlı ulaşıma kapatılacak. Millet Bulvarı’na sâdır Atatürk Bulvarı bile trafik ekipleri kontrolünde meydanlık aleniyet trafiğe kapatılacak. Bağdat Köprüsü Kavşağı, Kırıkkale- Kırıcı, Üzücü- Çelebi, Çelebi- Köprüköy, Karaahmetli- Bahşılı ve Kırıcı-Yeniyapan yolu kontrollü geçişlerle bazı bazı ulaşıma kapatılacak.

25 Ilkgüz’üstelik da 06.30-17.00 saatleri ortada Ulus Bulvarı Güvenlik Müdürlüğü Kavşağı’ndan girmek için Rektörlük Kavşağı’na büyüklüğünde koşa taraflı yerine trafiğe kapatılarak muvasala alternatif yollara yönlendirilecek.

Share: