Toplumsal Demokratlık Derneği’nden Ardahan’da Tutum ve Tarım Paneli

ÖZKAN KARAKAYA

Sosyal Demokrasi Derneği (SDD) ve Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in sülale sahipliğinde 2 Açıklık Cuma günü, ‘Türkiye’nin Hesaplı, Zirai Durumu ve Ardahan Tarımı’ antetli açık oturum düzenlenecek.

SDD Yönetim Kurulu Üyesi Taraf Yağız moderatörlüğünde SDD Genel Başkanı ve çarkıt TMMOB Kültür Mühendisleri Odası Umumi Başkanı Sami Doğan, CHP Tutum Masası Üyesi ve eski İzmir Saylav Rahmi Fazla Türeli ile Cumhuriyet Altını Gazetesi Ankara Temsilcisi Sertaç Eş’in katılacağı Türkiye’nin Soylu Erki, Tarımsal Durumu ve Ardahan Tarımı’ antetli panel, 2 Aralık’ta Ardahan Belediyesi Güruh Salonunda yapılacak.

Panel üzerine değerlendirmelerde kâin SDD Yönetim Kurulu Üyesi Canip Yağız, “2 Açıklık Cuma Ardahan Belediyesi Konuşma Salonu’nda ‘Türkiye’nin Soylu Erki, Tarımsal Durumu ve Ardahan Tarımı’nın değerlendirileceği panelini gerçekleştireceğiz. 4 panelist arkadaşımızla gelişigüzel ekonomik ve zirai durumu ele alacağız. Bilcümle Ardahan halkını panele çağırma ediyoruz, içtinap etmek ve sevgilerimi sunuyoruz” dedi.

Share: