TARTIŞTIKLARI KİŞİYİ TÜFEKLE SALDIRIP DARBETTİLER

Burdur’bile husumetli iki grup caddede karşılaşınca aralarında ağız dalaşı artık. Gruptakilerden biri tartıştığı kişiye pompalı tüfekle saldırıp, başına dipçikle vururken, diğerleri ise çifte ve print darbeleri indirdi. Ayrımsız vatandaşın el telefonu kamerasına birlikte yansıyan olayın arkası sıra polis 4 kişiyi gözaltına aldı.

Burdur’birlikte E.Ç., kardeşi E.Ç. ve beraberindekiler, aralarında yağılık kâin S.N. ve F.B. ile esbak saat 15.00 sıralarında Han Mahallesi Adliye Caddesi’nde karşılaştı. Tartışmaya başlayan grup henüz sonradan kavgaya tutuştu. Tartışmanın büyümesi üstüne iki kardeş S.N.’ye saldırdı. Bu tam kardeşlerden biri otopark halindeki otomobilden getirdiği pompalı tüfekle S.N.’nin başına ve vücudunun değişik yerlerine vururken, yanındakiler ise pres ve tekmelerle darbetti. Yaralanan S.N. yerde akışmaz kalırken, özge gruptakiler ise uzaklık sokaklara girerek uzaklaştı. Bu sırada 2 halk birlikte havaya kırıcı açıldı.

İhbar sonrası bölgeye çok sayıda polis ve afiyet ekibi yönlendirildi. Gaileli S.N. ambulansla Burdur Şevket Hastanesi’ne götürülerek tedaviye makbuz. Pompalı tüfeği olay mahallindeki bir habbe bahçesine atarak kaçtığı belirleme edilen E.Ç. yakalanarak, polis güçleri merkezine götürüldü. Polis Güçleri ekipleri henüz sonraları olaya karıştığı tespit edilen 3 kişiyi elan gözaltına aldı. Polisin yaptığı incelemede şüphelilerin otomobilinin bagajında 3 bıçak, çoban koltuğunun altında üstelik tabanca ve dayak ele geçirildi.

Olay ajanda vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde 3 kişinin saldırdığı kişiyi darbettiği, aralarından birinin ise tüfekle bu kişiye darbeler indirdiği anlar düzlük aldı.Share: