Sonuç zaman haberi: ADÜ Akademisyen Akyol’un projesi desteklenmeye doğruluk kazandı

Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bertan Akyol’un projesi, Türkiye Ilmî ve Teknolojik Araştırma Kurumu 4005 Yenilikçi Terbiye Uygulamaları Programı çerçevesinde desteklenecek.

ADÜ Eğitim Bilimi Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Eğitim Bilimi Yönetimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bertan Akyol’un yürütücülüğünü gerçekleştirdiği proje, ‘Türkiye Ilmî ve Teknolojik Araştırma Kurumu 4005 Yenilikçi Terbiye Uygulamaları’ programı çerçevesinde desteklenmeye adalet kazandı. ‘Sürdürülebilir ve Enerjik Okul Yönetimi için Hayat Boyu Öğrenme’ başlıklı proje, 23-27 Sülale 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. ADÜ, İl Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğü, Kader Teknik üniversitesi, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi ve İstanbul Kültürlü Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan projede; Terbiye Yönetimi alanında doktora eğitimlerini tamamlamış ve bitmeme eden meslek yöneticilerine yönelik eğitimler düzenlenecek.

ADÜ Rektörü Pof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Tedrisat üyemizi kutlama ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. – AYDIN

Share: