Sonuç Dakika | YEĞEN, TIR KAZASINDA ÖLDÜ

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, kullandığı TIR ile önündeki TIR’a arkadan çarpan Mehmet Karaca (43) ve birlikte olan yeğeni Betül Esmer (16) hayatını kaybetti.

Kaza, mazi saat 21.00 sıralarında Keçiborlu- Dinar önünde meydana geldi. Mehmet Yağız kullandığı 32 PP 128 plakalı, konteyner yüklü TIR ile bire bir yönde ilerleyen A.A.K. yönetimindeki 15 NH 375 plakalı TIR’a çarptı. İhbar konusunda ilçe hesabına itfaiye, bitirmiş ve keyif ekipleri sevk edildi. Ekipler, Mehmet Karaca ile yanındaki yeğeni Betül Esmer’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Kara ve yeğeninin cansız bedenleri, otopsi olmak için sayrılarevi morguna götürüldü.

Öte yandan kaymakamlık sonrası TIR’lar, çekiciyle yoldan kaldırıldı. Değişik TIR sürücüsü A.A.K. ise ifadesi darılmak üzere bitirmiş karakoluna götürüldü.

AMCA- YEĞEN TOPRAĞA VERİLDİ

Isparta’üstelik baba yarısı- yeğen, TIR kazasında öldü (2)

Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde, amcası Mehmet Karaca’nın kullandığı TIR’ın önündeki TIR’a arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden Betül Kişmiri, toprağa verildi. cuma ardından Işıkkent Mahallesi’ndeki Hamidabad Camii’nde akıbet yolculuğuna uğurlanan Betül Esmer’nın cenaze törenine Isparta Vali Yardımcısı Cemil Kılınç ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazede ata Gaye Esmer yaş döktü. Betül Kara’nın ayrımsız süre önceki İzmir’de kıpırdak akrabalarının yanına gittiği, amcası Mehmet Kişmiri ile birlikte Isparta’ya dönerken, kazada öldüğü öğrenildi. Bire Bir kazada hayatını kaybeden TIR şoförü olan emmi Mehmet Kara bile Yalvaç ilçesine kapalı Yukarıkaşıkara köyünde toprağa verildi.Share: