Sonuç dakika gündem: Muğla’da çifte cinayet; cet- oğul tutuklandı

MUĞLA’nın Milas ilçesinde Tahir Belletici (42) ve Şener Bayındır (45), arazide tabancayla vurularak öldürülen halde bulundu. Çifte cinayetin gaddar zanlısı olarak gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen Hüseyin K. (40) ve oğlu Yüksek K. (17) tutuklanırken, eşi Güllü K. (39) ise başıboş bırakıldı.

Milas’ın Karacahisar Mahallesi girişindeki ayrımsız arazide, esbak saat 20.00 sıralarında, yerde 2 kişinin yerli şekilde yattığını fark fail çevredekiler, durumu 112 Ivedi Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar konusunda, bölgeye esenlik ve açıkgöz ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, yerde kanlar ortamında yatan 2 kişinin dahi hayatını kaybettiği belirlendi. Bitirmiş, tabancayla vurularak öldürüldükleri tayin edilen 2 kişinin Tahir Antrenör ve Şener Rahat isimli kişiler olduğunu belirledi. Antrenör ve Şen’in camit bedeni, müddeiumumi ve jandarmanın olay yerindeki incelemesinin peşi sıra ölü açımı yapılmak üzere Muğla Adli Tababet Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

BABA- MAHDUM TUTUKLANDI, ASIL SERBEST

Güllabi, nedeni henüz öğrenilemeyen tartışmada Antrenör ve Bayındır’i öldürdükleri encam sürülen şüpheliler Hüseyin K., eşi Güllü K. ve oğlu Büyük K.’yı bu sabah gözaltına aldı. Şüphelilerden Hüseyin K.’nın üzerinde ele geçirilen 1 tabancaya ise incelenmek amacıyla halk konuldu. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye atıf edilen şüphelilerden cet- mahdum tutuklanırken, anne G.K. ise adli taharri gibi serbest bırakıldı.

Share: