Sonuç an haberleri… Payitaht EDAŞ, yılın evvel yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Hükûmet Merkezi Cıvıltı Tevzi NAN (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’bile yılın ilk yarısında hizmet, restorasyon ve yatırım çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, Başşehir EDAŞ yılın geçmiş yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’de bakım verdiği ilçe ve köylerde mevcut 994 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 transformatör ve 2 dağıtım merkezini üstelik elden geçirdi. Ayrıca kentte 27 kilometrelik hattın bakımı üstelik tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik eskimemiş kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 121 yeni tenvir armatürünün montajını bile tamamladı. Antrparantez kullanılmamış 5 faaliyet panosu ve 4 transformatör merkezi montajı birlikte tamamlandı.

Kırıkkale’nin Şekil, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Delice, Keder ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 tenvir armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 adet tevzi merkezini da aracısız geçirdi. Antrparantez kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’birlikte toplam 35 kilometrelik bakir kablo döşeyen ekipler, kentte 424 eskimemiş tenvir armatürünün montajını de tamamladı. Antrparantez yeni 2 cümbüş panosu ve 2 trafo merkezi montajı bile tamamlandı.???????

Share: