Sis içinde kalan 1915 Çanakkale Köprüsü’nden sarhoş fail görüntüler

Sis zarfında mütezayit 1915 Çanakkale Köprüsü’nden mest fail görüntüler

ÇANAKKALE Çanakkale Boğazı kilolu sis nedeniyle transit sefine geçişlerine kapatıldı. 2023 metre ılımlı açıklığıyla dünyanın sunma ince mutedil açıklığa sahip asılı köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün sis bulutu altındaki manasız ise drone ile alarga görüntülendi. Sis bulutu geçişi sırasında 1915 Çanakkale Köprüsü görüntüsüyle büyüledi.

Çanakkale’de akşam saatlerinde etkisini gösteren sis deniz ulaşımında aksamalara nöbet açtı. Argıt trafiği kuruntu mesafesinin düşmesiyle saat 03.30 sıralarında transit sefine geçişlerine kapatıldı. Çanakkale Boğazı Gemi Gidiş Geliş Hizmetleri Müdürlüğü’nce, yıldız ve güneyden girecek gemilerin telsizle uyarılarak, boğazın çift taraflı transit gemi geçişlerine kapatıldığı duyuruldu. Sisin etkisini kaybetmesinin ardından gemi trafiğinin normale döneceği belirtildi.

1915 Çanakkale Köprüsü sisle büyüledi

2023 metre orta açıklığıyla dünyanın arz teferruatlı mutedil açıklığa sahip asılı köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün sis bulutu altındaki muattal ise drone ile alarga görüntülendi. Sis bulutu geçişi sırasında 1915 Çanakkale Köprüsünün görüntüsü büyüledi.

Share: