Siirt haberleri! Bakan Bitkisel Siirt’te esnafı ülfet etti

Nazır Bitkisel Siirt’te esnafı musahabe etti

SİİRT – Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Siirt şehir merkezinde esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla ahbapça etti.

Çeşitli müzakere ve temaslarda olmak için Siirt’te mevrut Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, site merkezindeki esnafını gezdi. Vatandaşlarla sohbet eden Vekil Bitkisel, esnaf ve vatandaşların ülkü ve taleplerini dinledi. Icra Vekili Nebati henüz sonra Siirt Tecim ve Uran Odası Başkanlığını ziyaret etti. Dide girişinde Nazır Nebati’yi Tecim ve Uran Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu ve delik üyeleri karşıladı. Bakan Bitkisel, 6’ıncı posta Siirt Tecim ve Endüstri Odası Başkanlığına seçilen Yiğitlik Kuzu’yu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Buradaki ziyaretini bütünler Icra Vekili Bitkisel Siirt Valiliğini görüşme etti. Valilik girişinde Nazır Bitkisel’yi vali yardımcıları ve ilçe kaymakamları karşıladı. Icra Vekili Nebati valilik haysiyet defterini imzaladıktan sonradan makama geçerek Siirt Valisi ve Uray Komutan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’ndan şehir genelinde ölçülü çalışmalar üzerine bilgelik aldı.

Vekil Nebati’ye ziyaret sırasında Siirt Valisi ve Şehremaneti Başbuğ Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt Doğru Öğür Saylav Osman Harabelik ve protokol üyeleri eşlik etti.

Share: