Siirt ekonomi: Vekil Bitkisel Siirt’te esnafı ziyaret etti

Hazne ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Siirt kent merkezinde esnafı konuşma ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Çeşitli ülfet ve temaslarda düşmek için Siirt’te gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, site merkezindeki esnafını gezdi. Vatandaşlarla dostane eden Vekil Bitkisel, esnaf ve vatandaşların sav ve taleplerini dinledi. Icra Vekili Bitkisel henüz sonradan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını müzakere etti. Oda girişinde Icra Vekili Nebati’yi Tecim ve Endüstri Odası Umumi Heyet Başkanı Hamaset Kuzu ve bakış üyeleri karşıladı. Icra Vekili Nebati, 6’ıncı yol Siirt Tecim ve Uran Odası (STS) Başkanlığına seçilen Büzük Kuzu’yu kutlama ederek başarılarının devamını diledi.

Buradaki ziyaretini bütünler Bakan Bitkisel Siirt Valiliğini görüşme etti. Vilayet girişinde Nazır Nebati’yi ilbay yardımcıları ve kaza kaymakamları karşıladı. Nazır Nebati vilayet itibar defterini imzaladıktan sonradan makama geçerek Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’ndan site genelinde planlı çalışmalar karşı bilgi aldı.

Nazır Nebati’ye musahabe sırasında Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt Doğru Öğür Milletvekili Osman Örenlik ve protokol üyeleri zevcelik etti. – SİİRT

Share: