Serencam zaman haberleri! Komutan Önder: “Gençlerimiz üzere yapılan envestisman ve hizmetler bizim önceliğimiz”

Site buluşmaları çerçevesinde Serdivan’a gelen AK Fırka Bursa Milletvekili Hempa Dikkat, Serdivan Şehremini Yusuf Alemdar’ın misafiri oldu.

Mebus Eş Dikkat’i makamında ağırlayan Başbuğ Önder, Serdivan’da hayata sabık ve devam eden projelerden bahsederken, Serdivan’ın rastgele güzeşte dönüş çağdaş ayrımsız şehir çizgisinde büyüdüğünü rapor etti. Serdivan’daki değişimin ve gelişimin altını çizen Komutan Alemdar, sanattan spora, kültürel aktivitelerden doğal güzelliklere kadar birçok alanda Serdivan’ın civar plana çıktığını ve bu değerlerin de insanların tercih ika sebepleri beyninde kayran aldığını söyledi.

AK Öğür Bursa Milletvekili Yoldaş Özen’e Kentbank’ı gezdiren ve vukuf veren Önder, Kentbank sebebiyle vatandaşların birim vahit dolaşmak zorunda kalmadıklarını, tüm işlemlerini biricik tıpkısı noktadan bir lahzada halledebildiklerini belirtti. Uray Hizmet Binası’ndaki ziyaretin ardından Milletvekili Arkadaş Dikkat’i Serdivan Fikir ve Danışma Akademisi’nde mihman fail Başbuğ Alemdar, sunma şanlı yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu belirterek, “Gençlerimiz amacıyla yapılan yatırımlar ve hizmetler bizim önceliğimiz. Bugüne kadar yatırımlarımızı insanı merkeze alan bir tatlılıkla hayata geçirdik ve geçirmeye bitmeme ediyoruz. Yetişek noktasında bunun genişlik adamakıllı örneği dahi, rastgele gözyaşı gurubundan misafirlerini ağırlayan Serdivan Düşünüm ve Nutuk Akademimiz” diye niteleyerek konuştu.

Misafirperverliğinden ortalık Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Önder’a teşekkür eden YANLIŞSIZ Öğür Bursa Saylav Arkadaş Ilgi, eğitim noktasında atılacak her adımın şanlı olduğunu belirterek Başbuğ Önder’a çalışmalarında başarılar diledi. Başbuğ Alemdar ziyaretin anısına SELIM Fırka Bursa Saylav Yoldaş Ilgi’e Serdivan Düşünüm ve Danışma Akademisi öğrencilerinin yaptığı ebrulardan armağan etti. – SAKARYA

Share: