SATSO Umumi Heyet Başkanı Altuğ, görüş seçimlerini değerlendirdi

Sakarya Ticaret ve Endüstri Odasında (SATSO) yeniden umumi heyet başkanlığına getirilen Akgün Altuğ, seçimlerin kazananının Sakarya olduğunu bildirdi.

Altuğ, yaptığı kayıtlı açıklamada, SATSO’nun seçme sürecinde benzeri el erki örneği gösterdiğini kaydetti.

Seçimlerdeki rekabetin esas amacının Sakarya’ya harıldamak olduğunu vurgulayan Altuğ, “Bu doğrultuda seçimlerimiz demokratik ortamda, 105 yıllık köklü tarihimize uygun şekilde gerçekleşti ve bu seçimlerin kazananı Sakarya oldu.” ifadesini kullandı.

Şimdi seçim rekabetini ve rakip kimliğini ayrımsız kenara bırakarak Sakarya’ya bakım için gelişigüzel olmaya devam edeceklerini bildiren Altuğ, şu ifadeleri kullandı:

“Intihap sürecimize gösterilen ağırbaşlı bent için yekpare üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu sürecin şehirde rabıta odağı olması, Sakarya Ticaret ve Uran Odasının seçme geçen gün mütezayit etkinliği ve üyelerinden mütevellit gücüdür. Bize bu gücü ve bu itibarı dirilik eden üyelerimize, bu göreve müstahak gören divan üyelerimize şahsım ve grubum adına zevalsiz teşekkürname ediyorum. Biz 4 sene ilk başladığımız bakım yolculuğumuza üyelerimizle yan yana aynı 4 yıl henüz devam edeceğiz. Ülkemize, ilimize ve camiamıza tekrar iyi olsun.”

Share: