Samsat Kaymakamı kurban kesilerek karşılandı

Adıyaman’ın Samsat kaza Kaymakamı Süleyman Nazır, geçmiş karye gezisi olan Yarımbağ köyünde kurban kesilerek karşılandı.

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Nasıp Kararnamesi ile Samsat ilçesine atanan Ilçebay Süleyman Nazır çalışmalarına köy gezileri ile devam ediyor. İlk köy gezisini Yarımbağ köyüne fail Kaymakam Bakan amacıyla köylüler çalıştırıcı kesildi.

İlçe Cingöz Komutanı Uyanık Kıdemli Astsubay Başçavuş Fatih Mehmet Müşkül, İlçe Hususi İdare Müdürü Haşim Uçan, Içtimai Yardımlaşma ve El Birliği Vakfı Müdürü Mustafa, Köylere Bakım Götürme Birliği Müdürü Fahrettin Polat ve ara sıra ustalık elamanlarla gelişigüzel Yarımbağ ve Kırmacık köylerinde vatandaşlar ile aynı araya gelen Kaymakam Bakan, hesaplı çalışmaları yerinde inceledi, ihtiyaç ve sıkıntılar ile ilişkin istişarelerde bulundu.

Ilçebay Nazır köylerde yaptığı açıklamalarda, Samsat ilçesinin ekincilik ve hayvancılık alanlarında elan da gelecek seviyeye taşınması için kardeşlik ile çalışacaklarını tabir ederek, ilçenin iktisadi, içtimai ve kültürel olarak kalkınması amacıyla bilcümle imkanların kullanılacağını söyledi. – ADIYAMAN

Share: