Sakarya’da Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı sona erdi

Sakarya’birlikte düzenlenen “PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Ziynet Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı” sona erdi.

Sapanca ilçesi Kırkpınar mevkisinde hazırlanan 60 bin metrekarelik alanda Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) gelişim birliğiyle gerçekleştirilen fuarda, ensiz içi ve dışından firmalar ürünlerini sergiledi.

Türkiye’de belirtik havada yapılan genişlik nazik fuarlardan biri olma özelliğine topluluk organizasyonda kurulan alandaki stantları ensiz içi ve sıkı dışından 35 binin üstünde sevimli ülfet etti.

PSB Anatolia 2022 Peyzaj, Bezek Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Koordinatörü Remzi Adıyaman, AA muhabirine, fuarın adamakıllı ve artağan geçtiğini söyledi.

Organizasyonun ev içi ve ensiz dışından gelen ziyaretçileri memnun ettiğini dile getiren Adıyaman, şunları kaydetti:

“Güzeşte yıla bakarak fuar alanımızı biraz büyüttük bittabi ki firma sayısı dahi arttı. 200’ün üstünde sergilik açıldı. Yelpazemizi uzun uzadıya bu yıl üstelik bakım vermeye başladık. 60 bin metrekare alanındaki fuarımızı tahminî 37 bin gönül görüşme etti. Genel yerine memnuniyet bahis konusu, önümüzdeki sene eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Önümüzdeki sene fuarımızı elan de büyütmeyi planlıyoruz.”Share: