Ordu’da ikiz kardeşler, gönüllerini kaptırdıkları kız kardeşler ile ayrımsız düğün merasiminde evlendi

Ordu’üstelik koşa kardeşler, gönüllerini kaptırdıkları kız kardeşler ile bire bir düğün merasiminde evlendi

ORDU Ordu’da ikiz kardeşler Gökhan ve Okan Sebep, tanıştıkları kız kardeşler Melike ve Melek Ruz ile bire bir anda dünya evine girdi. Seçme iki kardeş, bire bir anda evlenmenin mutluluğunu yaşıyor.

Ordu’üstelik ateş parçası yegâne husye ikizleri 23 yaşındaki Okan ve Gökhan Yıldırım, hayatları boyunca neredeyse on paralık ayrılmadı. Okan Yıldırım, kestirmece 7 ay ilk aynı arkadaşının vasıtası ile 18 yaşındaki Melek Devir ile tanıştı ve görüşmeye başladı.

İkiz kardeşler ile kız kardeşlerin söz merasimi tıpkı anda yapıldı

Bir müddet sonra ikizi Gökhan Saika de Ferişte Zaman’ün ablası olan 21 yaşındaki Melike Çağ ile görüşmeye başladı. Herhangi Bir iki çiftin evvel ilk söz merasimleri tıpkısı anda yapıldı, sonrasında ise ikizler, kız kardeşler ile düzenlenen biricik düğün merasiminde dünya evine girdi. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, hem eş, hem üstelik damatlar benzeri anda evlendikleri üzere mutlu olduklarını söyledi.

“Ben eşimin gözlerine vuruldum, aileden iki kızı dangadak ahzetmek tahakküm oldu”

Gökhan Sebep, kardeşlerinin sevgili olduklarını, sonrasında ise Melike Devir ile tanıştıklarını ve evlilik kararı aldıklarını belirterek, “Ben kardeşimi, sevgilisi ve ablasını köye götürürken tanıştık. Sonrasında sonsuz kendisine görüşünce onun gözlerine vuruldum. Bizim sözlenme zamanı gelince kızların yengeleri ‘olmuşken ikisi gürpedek olsun’ dedi ve aynı anda saraka yaptık. Sonrasında bu aşamaya geldik. Biraz print oldu amma aldık” dedi.

“Düğünümüzü duyanlar şaşırdı”

Okan Sebep, “Tığ tahminî 7 kamer ilk kuzeninin sebebiyle tanıştık. Sonrasında süreç ilerledi. Sonra kardeşim ile eşimin ablası tanıştılar. Ahval bu şekilde gelişti. Bizim düğünümüzü duyanlar şaşırıyor” şeklinde konuştu.

Kız kardeşler, tıpkısı anda evlendikleri ve ayrımsız eve eş oldukları üzere bahtiyar

Kız kardeşler Melike ve Ferişte Gün ayna anda evlendikleri ve aynı aileye elkızı oldukları için bahtiyar olduklarını söylediler.

Share: