Niksar Belediyesporda meram BAL liginde şampiyona

Niksar Şehremini Özdilek Özcan, Bölgesel Idmansız Liginde mücadele eden Niksar Uray spor‘un hedefinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

Bünyesinde futbol, voleybol, tekwando, oryantring ve güreş kabilinden branşlar barındıran Niksar Belediyespor yararına teavün ve el birliği programı düzenlendi.

Ticaret ve Endüstri Odası lokalinde düzenlenen programda konuşan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; Niksar Belediyespor Kulübümüz için tertiplediğimiz “Yardımlaşma ve Tesanüt programında biricik canevi olduk. Yaklaşık mazisi 100 yıla raci Niksar Belediyesporumuzdan bu zamana kadar bir nice sportmen yetişmiştir. Bizim çocuklarımız gençlerimiz bize sevimli. Tıpkısı şehrin gelişiminde tanıtılmasında spor çokça nazik benzeri erkendir. Biz çocuklarımızın dimdik ortamlarda içtimai ortamlarda yetişmelerini, üzücü alışkanlıklardan ırak durmalarını istiyoruz bunun içre çalışıyoruz. Şu zaman ayak topu takımımız BAL liginde uğraş ediyor, bu senede kıpırdak tıpkısı mızıka kurduk. İnşallah bu yıl BAL liginde şampiyon olacağız” dedi.

Programa Kaymakam İlhami Doğan, İlçe Jandarma Komutanı Güllabi Üsteğmen Gökhan İnce, İlçe Güven Müdürü Ahmet Yılmaz, işadamları ve davetliler katıldı. – TOKAT

Share: