Malatya İdman Yurdu’ndan para aktarımı atağı

Lehçe Müptedi Ayak Topu Ligi’nde (BAL) Malatya’yı desise fail Malatya İdman Yurdu para aktarımı atağı yaparak, aut transferde 10, bağırsak transferde ise 7 futbolcuyla inikat imzalandı.

Transferle ilişik namına izah işleyen Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Muazzez Alp, geçen sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal kendisine ati namına sağlam ayaklar ile müracaat etmek namına görgüsüz davrandıklarına ilgi çekerek, beceri mesul Tuncay Selçuk ve koruyucu antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde yeni sezona hazırlıklarının bitmeme ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu mevsim amacıyla dış transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Edip, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Şimdi, Gazinatep FK’dan Mushap Polat, Eskimemiş Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Kağan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Güdücü, Malatyaspor’dan Aykut Kar, bağırsak transferde ise İsmail Kişmiri, Serkan Berduş, Deniz Yaygı, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Polat ile anlaştı. – MALATYA

Share: