Lastiği patlayan göveri ve kâr iki canlı kamyon kanala uçtu: 1 çorlu

655 karayolu üzerinde tempo halindeyken lastiği patlayan sebze ve meyve yüklü kamyon kanala uçtu. Açar sürücüsü kısaca 1 saat süren icraat neticesinde sıkıştığı bölgeden kurtarılırken, kanala saçılan sebze ve meyveleri vatandaşlar topladı.

Kaymakamlık Düzce- Zonguldak D-655 Karayolu üstünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Düzce’den Zonguldak istikametine azimet halinde olan sebze ve ürün iki canlı Hasan G. idaresindeki 67 UC 961 plakalı kamyonun Dadalı mevkiinde lastiği patladı. Lastiği patladıktan sonra sürücüsünün kontrolünden çıkan ve kere kenarındaki canlılık direğine çarpan kamyon, kanala uçtu. Kamyonun kasasında bulunan sebze ve meyveler birlikte kanala saçılırken, kazayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık, jandarma ve itfaiye ekipleri gönderme edildi.

Olay namına ulaşan Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin tahminî 1 saatlik çalışması sonrasında güdücü Hasan G. bulunduğu yerden çıkarılarak keyif ekiplerine doğrulama edildi. Kaza sebebi ile yola saçılan göveri ve meyveler bölgede kâin vatandaşlar aracılığıyla toplanırken, güllabi ekipleri kaza ile ilişkin inceleme başlattı. – DÜZCEShare: